Diskuse k článku

Jak mluvit s BIS

V sobotu vydaly LN zprávu, že se bývalá první náměstkyně Hana Marvanová sešla se šéfem civilní rozvědky ohledně vlivu podsvětí na justici. V neděli ministryně Helena Válková uvedla, že jí k tomu žádné pověření nedala. Náměstek Jan Štern poté pro LN potvrdil, že „z úst paní ministryně zaznělo, aby v té věci náměstkyně s BIS jednala“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J. Václav

Zakopaný pes je venku

to je jisté a zapáchat bude hodně dlouho paní ministryni Válkové hned pod stolem. Myslím, že právě nyní by se měli angažovat ti žvanící poslanci, kteří se chytají kdejaké pitomosti, aby se prezentovali. Je jedno, zda tomu rozumí, či ne, hlavní bude, že pes bude stále smrdět. Moc bych si přál, aby z toho zamrzl úsměv hlavně stále se přiblble smějícímu premierovi Sobotkovi, protože myslím, že on bude právě tím antouškem, který se pokusí psa opět pohřbít. Hanu Marvanovou mám léta rád a tentokrát u mně klesla, od takových problémů se neutíká.

0/0
9.6.2014 12:04
Foto

V.Hricák

Re: Zakopaný pes je venku

Třeba neutekla.Třeba jí někdo upozornil,že má zatím živé a zdravé děti,nebo vnoučata.Každý člověk má slabé místo a tahle sorta lidí se hned tak něčeho nelekne.Mnohdy může dělit lidský život  od smrti pouze mlčení.

0/0
11.6.2014 6:42