Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Tomáš 2.4.2020 17:55

Největšími nepřáteli ČR v současnosti jsou pražští lyžaři, chataři a chalupáři, ale ta jsou chránění tunelbandou.

M. Frank 31.3.2020 20:16

Gauneři vždy přitahovali lidi, kteří trpí komplexem méněcennosti. Babiš je pro ubožáky jako magnet, bohužel je to průšvih, ale přežili jsme komunisty, přežijeme i Babiše.

P. Pavel 31.3.2020 16:12

Na rovinu, těch pár blábolů, které tady matrlík zveřejnil ho usvědčuje z naprosté vyIízanosti. Pokud musí megazlodejě a podvodníka bureše obhajovat takové vemeno, tak je to s ním nahnuté.

J. Nový 31.3.2020 8:42

"Platí, že právo EU je nadřazené českému, a má-li EU fungovat, jinak tomu být nemůže

.

Tak s tím nesouhlasím. Je to podobné jako kdybych tvrdil, že v manželství musí být jeden nadřazen druhému, jinak to manželství nemůže fungovat.

Právě to je ten omyl, kterým žijí europoslanci a jiní eurohujeři.Je mnoho smluv a dohod, které fungují bez toho (a právě proto), že jeden není nadřazen tomu druhému

P. Pavel 31.3.2020 16:10

To řekni agentu burešovi, který si před domácím podržtaškami hraje na haura ale v bruselu se pokaždé podělá. Například von der leynové odkýval tzv. uhlíkovou neutralitu.

J. Nový 31.3.2020 16:47

Odkýval, ale pokud se nepletu, bylo to "výměnou" za jadernou energetiku.

"Český premiér si pochvaloval, že se mu podařilo do závěrů zasedání protlačit zmínku o jaderné energii.

„Teď je to konečně černé na bílém, že zkrátka my bez jádra tu uhlíkovou neutralitu nedáme,“ prohlásil Babiš. Společné prohlášení lídrů EU ale neobsahuje slova o podpoře jádra, pouze formulaci, že některé členské země řadí tento zdroj do svých „energetických mixů“.

P. Pavel 31.3.2020 18:55

To asi stěží. Před von der leyenovou ohledně uhlíkové neutrality se bureš zesral už v polovině minulého roku. Ta zmínka o jádru se dostala do tzv. green dealu, který se ovšem projednával až půl roku později. Navíc na rozvoji jádra má zájem řada zemí v EU, přičemž jsou v tomto směru akceschopnější než mistr v prokrastinaci bureš, takže tvrdit, že je to burešova zásluha (nebo pouze burešova zásluha) je holý nesmysl.