Diskuse k článku

Jak chceme vyvážet svobodu?

V neděli odvysílala soukromá televize Nova další díl seriálu „Kriminálka Anděl“, který není dokumentárním dílem, ale patří do ranku hrané tvorby. Toto je důležité předeslat, protože vzbudil odezvy ze strany politiků, duchem zarostlých v dobách, které sami uzákonili jako doby nesvobodné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

J12a97n 76K29o82z34o32h56o79r17s65k33ý 1921769922705

výborně!

na seriály novodobé české provenience se nekoukám, ale něco o popsané hysterii jsem zaslechl kolem sebe - jedním uchem sem, druhým tam. takže tímto jsem uveden do obrazu a zároveň autorovi tleskám. ono totiž "politické pokrytectví" je v současnosti silně v konjunktuře :)

0/0
22.10.2014 17:17
Foto

V.Hricák

Z Tv seriálů poslední doby sleduji

pouze Život a doba soudce A.K.To je také docela zajímavé dílko.I když v něm neprobíhají kauzy s velkým K,dělá to na mne dojem,jako snaha o určitou rehabilitaci naší pokřivené justice.I když si uvědomuji,že nejsou všichni soudci zkorumpovaní lotři,působí to na mne trochu komicky.Ale Švehlíkovi tato role docela sedí a jeho monology se dají docela dobře poslouchat.

0/0
22.10.2014 18:22