Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 13
  • Poslední: 10.2.2015 20:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Poznamka...

...analyza je dobra a smysluplna... Snad jen k polozce "vybrano z nejlepsich" - nevim, jestli by se posledni sloupec mel blizit 100 %... Ono spousta divaku 'olikuje' jeden dotaz a pet vicemene stejnych, v poradu ma pak smysl pokladat asi jen ten jeden...

Re: Poznamka...

Ještě bych do tabulky přidal kolonku s tématem pořadu, možná i hostem. Na první pohled by se dalo vyčíst, která témata potřebují levicovou korekturu - novináři totiž nejsou nic jiného, než levicová, dobře organizovaná skupina, která bez reálných schopností ovládá celou Evropu.

Špičkový pořad

a vůbec špičkové pořady. Bohužel celkově vnímám že ve vysílání jako celku výrazně vyčnívají snahy o manipulaci s diváckou obcí. Za minulého režimu jsem když se něco dělo v USA poslouchal BBC, a naopak když nějaké dění vrcholilo v Británii tak jsem se zaměřil na Hlas Ameriky. Po roce 89 jsem opravdu nečekal, že podobně budu nucen přistupovat ještě po čtvrtstoletí i k České televizi. Tak nevím, mám teď sledovat Slováky nebo Poláky?

Re: Špičkový pořad

Nejlépe pravděpodobně zatracované Rusko. A nebo obojí a pak se spolehnout na svůj vlastní zdravý úsudek. Už od dob socialismu jsem nesnášel manipulaci. Tak že vím, jak se asi cítíte. I já jsem si nemyslel, že čtvrt století po sametu budu muset lovit relevantní informace hůř, než za socíku. Buď požehnán internet.

ČT lže

ČT je v současné době již jen nevýznamný a nedůvěryhodný informační zdroj, který už nemá sílu jakkoliv moderovat názory veřejnosti.

ale plaťte koncesionářské poplatky

(nemusíte  sledovat žádný kanál čt, stačí jen odebírat el. proud).

Rada ČT

Doufám, že nějaký výtah z uvedených argumentů jste také poslal či pošlete jako stížnost na pořad Radě ČT, která má ze zákona povinnost odpovědět. U dobré argumentace není tak jednoduché zahrát věc do autu.

Re: Rada ČT

Tak to se mýlíte, napsal jsem stížnost Radě ČT, dvakrát reklamoval že neodpověděla, protože jsem kritizoval neprofesionální vedení pořadu se neobtěžovala odpovědět. Celá Rada je jen zástěrka,která má divákům a posluchačům navodit zdání, že je nad ČT kontrola. Není, v ČT vládne neurvalá skupina manipulátorů kteří upravují pořady v rámci požadavků určité politické strany.

Re: Rada ČT

Rada na stížnost reaguje dopisem, pokud uvedete svou plnou adresu; email bez adresy ignorují. Do jaké míry je reakce věcná či alibistická je další věc. Je-li mj. účelem stěžovatele znechutit a odradit od dalších reakcí, funguje to.

Re: Rada ČT

Dobrý večer, samozřejmě jsem uvedl své nacionále a spojení. Dvakrát jsem odpověď reklamoval. Můžu upřesnit i důvod. Jedná se o pořad, kde byl hostem Jiří Vyvadil a moderátorka Zuzana Tvarůžková. I když mi názory pana Vyvadila nejsou blízké, pobouřilo mě jakým způsobem, neprofesionálním, až útočným stylem vedla moderátorka rozhovor. Místo poskytnutí prostoru pro hosta, vyjadřovala a zdůrazňovala svůj pohled na jí kladené ptázky a pana Vyvadila nenechala nic souvislého vysvětlit. Pořad se nakonec podobal nechutné hádce dvou protivníků a to by se nemělo ve veřejnoprávní televizi stát. Redaktor, nebo moderátor klade otázky a je profesionální, když dá prostor na odpověď a nechá posoudit diváky zda názory hosta je zaujmou. Paní Tvarůžková se chovala trapně a to podle mě bylo vážné pochybení.

Tvarůžková?

To je takový současný, televizní Urválek. Pokud by právě ona měla být advokátkou, nechtěl bych se ocitnout v pozici obžalovaného její protistrany. Demagok a manipulátor. A bohužel, není v čt sama.

Myslím, že panu autorovi unikl jeden detail

Také jsem si dlouho myslel, že čt, potažmo čr, jsou pouze ve vleku kavárenských povalečů. Nedávno se ke mě dostala informace, že tomu tak úplně být nemusí. Evropská komise, tento nedemokratický, lépe totalitářský, nástroj EU vydal direktivu, že veřejnoprávní média ve všech evropských zemích se budou vyjadřovat pouze v duchu unijních demokratických hodnot. Jinak řečeno, pokud v Bruselu řeknou, že voda teče do kopce, budou tuto svatou pravdu hlásat všechna veřejnoprávní média ve všech členských zemích. Pokud v Bruselu řeknou, že ukrajinský Pravý sektor nejsou fašisté, bude i naše slavná čt hlásat tuto pitomost, jako svatou pravdu. Káru těmto zhovadilostem samozřejmě tlačí i již zmiňovaná kavárna, neb jsou to velmi často dojiči různých unijních grantů. A ty jsou zpravidla tak tučné, jak dojiči plní svá zadání.

Je to tak, ČT má podle radních určený úhel pohledu z EU

Česká televize není ani nezávislá, ani veřejnoprávní ... ale propagandistická a protektorátní!

http://www.novarepublika.cz/2015/02/ceska-televize-neni-ani-nezavisla-ani.html

.

Hej rado ČT! A cenzura vypadá jak?

http://www.novarepublika.cz/2015/01/hej-rado-ct-cenzura-vypada-jak.html