Diskuse k článku

Dopad sporu o ministra kultury: Význam kulturních institucí

Ředitelé českých kulturních institucí se nedůstojně plazí před šéfy velkých firem s vlastníky v zahraničí, aby jim poskytli milion. V příštích 30 letech tomu nebude jinak, protože u nás se těžko najde politická síla, jež tyto společnosti přesvědčí, proč by měly podporovat českou kulturu více.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

V této kauze ani nejde o kulturu

Jde zde o Zemanův postoj k Šmardovi. Totiž Šmarda ostře zkritizoval podlézavý postoj prezidenta a tehdejšího vedení ČSSD k vládě v Pekingu před třemi roky, když ministr kultury Daniel Herman soukromě se setkal v Praze s tibetským dalajlámou. Zeman a špička ČSSD (Štěch, Sobotka, Hamáček) poslali do Pekingu omluvný ponižující dopis v němž lituji toho, že náš ministr přijal dalajlámu. Tehdy skutečně Zeman s špičkou ČSSD spadl do smradlavé odpadní žumpy naprosté servility Pekingu. Bohužel Zeman tuto ostudnou servilitu a poníženost dosud dodržuje. A Šmardovi jeho kritiku neodpustí !!

0/0
19.7.2019 11:08

J. Křivan

Re: V této kauze ani nejde o kulturu

Pane Rečku asi máte pravdu, ale z druhé strany pokud jsem se něco o Šmardovi dočetl a viděl jeho vystupování před medii, tak ten nemá o kultuře ani páru. Ono to, strana ho dosadila ať už šlo o blba platilo i v minulosti jen ve "zlatých padesátých".

0/0
19.7.2019 11:44