Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 12.11.2017 18:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Humor kryjící strach ze Zemanova vyšoupnutí z hradu.

Můžeme si myslet o Topolánkovi cokoliv, ale v tom dýchavičném prezidentském peletonu je Topolánek jediný, kdo je schopný Zemana i s těmi pro Kreml ho hlídajícími figurkami vyšoupnout.

Pane Léko začíná Vám alzheimer

Pane Léko tohle je moc slabí článek na šéfredaktora. kecy místo argumentů. To je začátek konce.

Re: Pane Léko začíná Vám alzheimer

A toto je zase bohorovné, nic neříkající odsouzení článku, a ještě s gramatickou chybou. Raději mlčet, nebo počítat do deseti. A pečlivě po sobě číst.

Co na to Radek Kolařík

Exilový ministr informatiky?

Teď už Topolánek dokáže cokoliv,

pokud se mu podaří vystrnadit pana Zemana ze sídla českých králů - jistě dokáže i odstartovat jím v minulosti slibovanou "noc dlouhých nožů" a prokáže své nadpřirozené, až čarodějné schopnosti předvídat ! Vzpomínáte na jeho halasné varování " Es kommt der Tag?"

Istvane, vis jak to dopadne?

Mily Istvane, pominu ted tvoje imigrantske koreny a dovolim si prognozu ci vestbu - do roka a do dne bude Topolanek prezidentem, do dvou let bude Andres odsouzen (ok, v prvni instanci at to s tim optimismem a rychlosti justice neprehanime), do tri let bude Agrofert v rozkladu a pod utoky najezdniku a ty, Istvane, ty budes na dlazbe (kdyby pro nic jineho tak proto, ze Lidovky uz nikdo cist nebude)...

Netvrdim, ze me predpovedi maji 100% uspesnost, ale ze jedna z tech tri predpovedi vyjde je jistota - jistota, ktera potesi...