Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Patta 3.5.2021 8:30

Tak to ani náhodou. Problém demografie kontra starobní důchody není u současných důchodců. Problém je u tzv. Husákových dětí, kterým se narodilo o třetinu méně Klausových dětí, než se mělo narodit do VYROVNANÉ populační bilance. Mluvím o Klausových dětech právem, protože to byla první Klausova vláda (1992 - 96), která okradla od 1. ledna 1993 PRACUJÍCÍ rodiče o tři čtvrtiny peněz (čtete dobře), které stát dříve nechával rodičům na krytí nákladů výchovy dětí v rodině. Do tří let a 9 měsíců se doslova zřítila demografická křivka porodnosti o 30 000 novorozenců ročně a začali jsme hromadně a trvale vymírat.

J. Koutský 3.5.2021 8:13

Covid -19 to srovná,přinejmenším v důchodové části!!;-D

I. Patta 2.5.2021 9:53

Připomínám upozornění Bezděkovy komise, že sociální systém bez reforem povede k deficitu ve výši 4 – 5 % HDP. Nebo jinak řečeno, na ekonomickou prosperitu nemůžeme ani pomyslet bez správně provedených reforem tří pilířů sociálního státu: sociálního, důchodového a zdravotního.

J. Koutský 2.5.2021 8:58

A to vše řídí z povzdálí zednáři a ilumináti!!;-D

V. Dorotík 1.5.2021 10:19

"Národ je možné ovládnout a podmanit si dvěma způsoby - vojensky nebo zadlužením" (John Adams, jeden z otců zakladatelů USA, druhý prezident USA).

Covid zjevně není žádný extra problém, je to jen zástěrka a prostředek politickomocenského boje na ovládnutí a nové rozdělení světa - vlivu a moci ve světě.

Recept Řecko a ostatní jižní státy se ukázal v této věci jako perspektivní, takže nyní se zjevně aplikuje po celém světě, u nás rozhodně.

Ze strany naší politické reprezentace je to zločin, vlastizrada. Za to býval trest smrti (ještě že si jej chlapci prozíravě zrušili).

:-)