Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Rydvan 4.4.2020 10:24

Je naprosto nutne okamzite vysetrit, kdo jsou konkretni osoby, ktere meli v naplni prace v uplynulych letech pripravit protipandemicke opatreni a plany a neucinili tak. Pokud predkladali navrhy na opatreni a nekteri ministri ci vlady je zamitli, pak je treba vysetrit kdo to presne byl. Padni komu padni. Meli by byt obvineni z hrube nedbalosti a zpusobeni nezmernych skod. Dozivoti by byl edekvatni trest. Naprosto neuveritelna neschopnost celych tymu cinovniku.

A. Jaroš 4.4.2020 10:44

Především je bezpodmínečně nutné okamžitě vyšetřit "Ztrátu třídní knihy" a "Vraždu v salónním coupé" a tu by nám snad pomohl Jára Cimrman a né slovutný p.Rydvan, V té třídní knize to bylo všechno napsaný, že kdy to přijde, jak to bude probíhat, kde uskladnit roušky , kdo je bude distribuovat a zkrátka všechny detaily. Pravděpodobným viníkem je bývalý školník, člen KSČ a LM , který vzácnou knihu odcizil a tak znemožnil zásah v správnou chvíli.;-D;-D

M. Frank 3.4.2020 23:07

Takhle odporně lhát jako Štětina chce opravdu silný žaludek! Moc dobře ví, že Babiš jednal nezákonně, když v rozhodující chvíli neaktivoval Krizový štáb a zcela amatérsky ztratil tři týdny svým nezodpovědným a zcela amatérským konáním! Ale nelze se divit, společníci z STB drží stále pospolu a životy a zdraví lidí, které pokládají za plebs jsou jim zcela u zadku. Tento článek je jeden veliký výsměch lidem a pohrdání jimi. Jak chce soudruh Štětina chce popasovat s tím, že na počátku epidemie odletěly značné zásoby roušek a respirátorů zadarmo do Číny?

J. Tínek 4.4.2020 19:37

Po válce je každý generálem. Nechte hodnocení na odbornících. A taky, kdy měl vzniknout krizový štáb.

V. Mařík 3.4.2020 19:15

I mě už se zajídá neustálé zviditelňování na úkor těch, kdo usilovně pracují pro nás všechny. Nic se neděje bez chyb, tím spíše, že s něčím takovým, jako je pandemie, jsme v moderní době konfrontováni poprvé, navíc je nutné ocenit, že těch chyb se v Česku událo v porovnání s Evropou a potažmo s celým Západem skutečně málo. Václav Mařík

A. Jaroš 3.4.2020 14:15

Naprosto a zcela souhlasím s hodnocením MUDr. Štětiny, týkajícího se zdravotnictví a VM, který je zcela přesycen nenávistí k AB a dává to nepokrytě najevo pomocí návodných otázek , přerušováním "nesprávných" odpovědí a pod. A není v tom bohužel sám, celá čt24 v tom jede s ním, bohužel, chtělo by to trochu objektivity , o čem bude zpravodajský pgm čt24 až jednoho krásného dne budou roušky nejvyšší třídy pro všechny?