Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 10.8.2018 19:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Lidumilní militanti

Vyžadují absolutní souhlas a pak si s nimi velmi porozumíte. Operují zvláštní syntézou paranoidní viny západní civilizace a xerofilního fanatismu migračních přesunů s povinným promícháním mimoevropských etnik z odlišných civilizačních okruhů. Okleštění práv, jako je např. svoboda slova, považují za účelově žádoucí a legitimní, sloužící dobré věci. Pakliže nesouhlasíte, předem už víte, jaké ocejchování vás čeká.

Když to zpětně analyzujete, vyjde vám mimořádná animozita globálních vyznavačů k místním lokálním názorům. Necítí se být vázáni místem svého původu nebo pobytu a tudíž zcela logicky nejsou schopni vcítění se do žádného konkrétního lidského osudu kohokoliv, včetně využívaných uprchlíků. Je tady však jedna zásadní výjimka. Jsou schopni pomáhat, ale pouze za lukrativní plat a mladí z nich to ještě spojují s dobrodružstvím, za které neponesou osobní zodpovědnost.

Odpovědnost hodí na národní stát, který se migračním návalem, chráněným extrémně pojatými lidskými právy, destabilizuje a

Re: Lidumilní militanti

a bude okolnostmi stále více nucen ke spolupráci s řešením této krize, která zajistí jeho zánik (včetně nenáviděné kultury) a jeho konečné přidružení k většímu utopickému celku.

A autor sám je důkazem o snášenlivosti obyvatel toto kotliny, když je evidentní podle jména, že je Maďar.

Přesné a výstižné !

Skutečnými rasisty, opovrhujícími belošským nemuslimským číšníkem, byli ti holandští uzenáči.

Léko - propagandista.

Pane Léko

z tisců zpráv se dá vždy najít ta jedna, která pak zástupně dostane charakter obecného sdělení. O Merkelové se napsaly mraky, mlátíte slámu dávno prázdnou. Jedno se ale nezmiňuje - na počátku stál prostý lidský soucit a solidarita především se Syřany (ostatně civilizací z dob, kdy se u nás lezlo po stromech).

To, že pak rychle vznikl celý převáděcí průmysl je pravda ale právě Merkel to řešila (se pokoušela) s Turky a nezapomeňme, že zpočátku ji do imigrace tlačili i průmsloví bossové co chtěli dělníky k pásu.

To nic nemění na smutném faktu, že Česko není dnes schopno solidarity s lidmi kterým je skutečně ouvej. Mnohem víc ouvej, než desetitisícúm, které v r.68-9 přijalo Rak. Švýc.,SRN....

A propos - kdy se budete věnovat migrantům typu Bureš, Krnda....

Lžete a manipulujete. Jste fašista, víte?

Re: Léko - propagandista.

Pokud má vrcholná politický představitel nebo třeba i soudce chuť se řídit svými prostými lidskými pocity, tak nemá na svém místě co dělat. Od těchto lidí chce národ, aby se řídili platnými zákony, dohodami, smlouvami a to bez ohledu na to, zda je považují za správné nebo ne.

Samozřejmě že to neznamená, že ty zákony, dohody nebo smlouvy nemohou být legální cestou doplňovány, měněny nebo rušeny. Ale to už je něco jiného.

Že Česko není schopno solidarity? To má být pokus o jakési sebemrskačství? Nebo přímo lež? S tou (ne)solidaritou hodnoťte jen sám sebe, ano?

Např.:

Loni poslali Češi 994 tisíc DMS zpráv, díky nimž se vybralo téměř 38 milionů korun.

Lidé také stále častěji podporují projekty dlouhodobě, posílají vyšší částky.

Za 14 let existence DMS zpráv jich Češi poslali 20 milionů.

Celkem přispěli více než 568 miliony korun.

Opravdu ve velkém začali lidé DMS posílat hned několik měsíců poté – jako reakci na ničivou vlnu tsunami v jihovýchodní Asii na konci roku 2004. A model se osvědč

Re: Léko - propagandista.

Za celou dobu sbírky pro oblasti postižené vlnou tsunami se prostřednictvím DMS vybralo 50 milionů korun. Češi jsou ale solidární nejen při přírodních katastrofách. Pravidelně darují peníze i sbírce Světluška, která pomáhá nevidomým, již zmíněné akci Pomozte dětem a mnohým dalším projektům. Kompletní seznam 250 projektů a další informace o DMS zprávách najdete zde.

Nizozemský pitomeček

Dobře jste se ozval. Ale nemělo to udělat ministerstvo zahraničí?

Hamáček nemá čas. Chystá se na přijímačky na VŠ...

Tak veru.

Tak veru.