Diskuse k článku

Čeká Američany povinná účast v laboratoři pokrokářských ideologií?

Progresivisté budou na nového prezidenta USA Joea Bidena tlačit, aby co nejdříve završil kulturní revoluci v menšinových, genderových a dalších tématech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Mach 15.2.2021 8:21

Je zajímavé, že když tam seděl blonďák řízený z Moskvy, tak to s levičáctvím nemělo nic společného. A to vypouštím to oblíbené, že na levičáctví v USA poukazují ti, kterým nevadí estébák v čele české vlády.

V. Novák 17.2.2021 16:17

Mohl byste sdělit to sladké tajemství jak se projevovalo "blonďákovo řízení z Moskvy"?

Třeba protiruskými sankcemi a vypovídáním smluv?

J. Kucirek 13.2.2021 13:08

jsme se dostali do bodu, kdy neznalý „student“, přijatý jen na základě splnění kvót, má větší autoritu, než uznávaný badatel nebo vědec, a může nechat badatele nebo významného vědce prošetřit a sankcionovat jeho vlastní univerzitou. Totální ne-entita může zničit osobu, která dosáhla celoživotních úspěchů, jednoduše na základě toho, že se ne-entita „urazila“. To je dnešní západní svět. Kdo zbývá, aby to bránil? Zemřel za to? A co je vlastně to? Hodnoty jsou pryč. Systém víry je rozpuštěn. Propaganda zaměřuje naši pozornost na Rusy, Číňany a Íránce. Skutečné hrozby pro naši existenci řídí naše životy. Žijeme v Matrixu jejich samoúčelných lží. Jasným důkazem toho, že liberálové vytvořili nový Temný věk, je požadavek studentů Harvardu, aby univerzita odebrala titul Trumpovým příznivcům. Univerzitní život už opustila veškerá soudnost. Soudnost je nahrazena slepou nenávistí. Emoce vládnou. Ti, kdo říkají pravdu, jsou „nepřátelé lidu“.

J. Kucirek 13.2.2021 13:07

Prave o tomto problemu pisi tak zvane konspiracni weby uz nejaky cas.

Cituji byvaleho tajemníka ministerstva financí v Reagonově administrativě. Rovněž pracoval v redakci Wall Street Journal a dopisoval do National Review. Je spoluautorem knihy The Tyranny of Good Intentions. V současnosti členem vědeckých týmů Hooverova institutu Stanfordovy univerzity, Institutu pro politickou ekonomii a výzkumný pracovník Independent Institute. PAUL CRAIG ROBERTS: Dnešní liberálové chtějí umlčet a dokonce zatknout každého, kdo s nimi nesouhlasí. Sociální média blokují a ruší všechny, kteří vybočují z oficiálních verzí, a to dokonce i odborníky, členy Kongresu a prezidenta Spojených států. Amazon, Apple a Google vytlačují alternativní sociální média, znemožňují jejich existenci tím, že jim odpírají služby. Američané přicházejí o práci kvůli tomu, že jsou podporovatelé Trumpa, a dokonce i za to, že používají rodná zájmena, která tito idioti neschvalují. V rámci univerzitního života jsme se dostali do

J. Novák 13.2.2021 5:23

A co je na tom špatného?

P. Nemec 13.2.2021 17:05

všechno

M. Vlasák 12.2.2021 16:20

Bohužel máte asi pravdu. God save thé U.S.A.