Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šilhan 18.5.2020 17:59

"Ale do obrovské Škodovky se ne a ne trefit – až na konci války, jako by byla zakletá."

Jan Schneider lže jako když rudé právo tiskne. Škodovka byla samozřejmě zasažena mnohokrát (přinejmenším od roku 1943). No a srovnávat zásah přehrady - kterou lze identifikovat neomylně z dálky a podle toho zamířit bomby - se zásahem továrních budov těžko odlišitelných od městské zástavby, může jen sebevědomý diletant. Gratuluji, pane Léko, k novinářské laťce, kterou jste nastavil proklatě nízko - rozlišovat přehradu a město je patrně nebezpečně progresivistické, kdežto srovnávat nálet na vodní plochu a hustou zástavbu je znakem vlasteneckého konzervativismu, že?

Je skutečně obtížné brát vážně prokázaného lháře Schneidera, který opakovaně ve svých agitkách prezentuje jen ta fakta, která se hodí kremelskému vidění světa. Jednodušší je brát jeho články jako primárně lživé - kdykoliv začnu trávit čas ověřováním jeho konspiračních teorií, ukáže se, že buď lhal nebo pečlivě vyselektoval fakta podle toho,

J. Šilhan 18.5.2020 17:59

co se mu hodí do krámu.

P. Aron 19.5.2020 11:40

Pane Šilhane tohle má být diskuse ? Vždyť vy místo argumentů se jen vztekáte a urážíte.

J. Šilhan 19.5.2020 16:51

Kdyby se pan Schneider spletl jednou, byla by na místě slušná diskuze. Ale pan Schneider lže opakovaně. A výše zmíněná lež (a manipulativní srovnání s bombardováním přehrady) je tak okatý výsměch kvalitní novinařině, že tím pan Schneider čtenáři říká zcela otevřeně: považuji tě za hlupáka. Ostatně právě pánové Léko a Schneider mistrují všechny ostatní - a zde ukazují právě svou vlastní profesní mizérii.

J. Hanousek 20.5.2020 0:14

Byl bych v klidu. Šilhán je jen zhrzen, že někdo podává pravdu bez obalu. Vykladači nové pravdy se nevzdávají. Vše co je v článku je doloženo a jeho vztekání jen dokresluje jeho ubohost.

J. Šilhan 20.5.2020 0:36

V článku není uveden jediný zdroj (kromě knihy, kterou autor sám zpochybňuje).

J. Hanousek 20.5.2020 0:44

Zdrojů je na iternetu dost. A používat Google snad umíte. Nicméně vy jste asi zdroj trollení, jinak to po těch negativních komentech nevidím.

J. Šilhan 20.5.2020 10:03

"internet" není novinařina