Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.

• Poslední: 30.5.2014 14:29
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nic nového pod sluncem kocourkov v praxi

loby dovozců potravin je silnější než domácí zemědělci. Není mi úplně jasné proč České potraviny bude propagovat Britsko - Nemecká reklamní firma firma. A vedle tohoto článku p. Havla visí upoutávka na článek LN cituji " Havlovská politika byla chybná a škodlivá, tvrdí Zaorálkův čínský muž" já si to myslím také, že Havel měl psát divadelní hry, to uměl dobře a neměl se motat do reálného života, papír snese ledacos, reálný život nesnese idealismus. Svobodu , trh i lidská práva jme pojali příliš idealistiky a to nás zahubí, nebo povede opět k vládě silné ruky.

Re: Nic nového pod sluncem kocourkov v praxi

Ne,že by se mi stýskalo,ale v čem se tolik lišší éra komunismu od současnosti?Alespoň pro obyčejného plebejce.Svoboda slova?Možnost výběru vládnoucí strany?Nadávat můžeme akorát v hospodě u piva,nebo si to napsat na internetu.I když sice všichni víme,že politici kradou a nechávají se korumpovat,ukázat na nikoho nesmíme.Bez důkazů je to křivé obvinění a pokud ke stejnému závěru nedojde i soud,je to všechno na nic.Volbou jiné strany si také nepomůžeme.Vládla Klausovo ODS-kradla.Vládla Zemanovo,posléze Grossovo a Paroubkovo ČSSD-a kradla také.A pak v rychlém sledu nové podnikatelské projekty TOP 09,VV a bůh ví,kdo ještě.A všichni stejní.Opravdu jsem už přestal věřit,že přijde někdo,kdo bude chtít doopravdy ten český chlívek vykydat.