Diskuse k článku

Fischerovi radí exministr a padlý šéf ČD Cargo Slamečka

Jedním z lidí, s nimiž ministr financí často konzultuje své kroky, je bývalý ministr dopravy z jeho vlády.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Sseremeto

To není rasismus,
ale pouhý názor, který je uplatňován snad ve všech zemích světa. Je mi jedno, jestli je Slamečka gay, co mi nebylo a není jedno, že ministr vlády České republiky hovoří jiným jazykem, než je jazyk český. To se totiž může stát pouze v Kocourkově a v Česku. Vždyť naše děti ve věku kolem 0 -  13, možná i více, již slovenštině nerozumí, mají tedy při nějaké řeči ministra vlády ČR žádát o překlad? Já říkám, že ne!
0/0
4.8.2013 21:34
Foto

Census

Topolánek měl ale pech.
Topolánek měl ale pech. Jednou jedinkrát ve svém životě řekl pravdu a šel od válu. A pak že lež má krátké nohy a že s pravdou člověk nejdále dojde.
0/0
3.8.2013 12:27
Foto

George Kaplan

No jo, Slamečka je gay a
No jo, Slamečka je gay a uhne, Fischer je Žid a uhne ještě dřív. Tak si kluci asi rozumí:D
0/0
2.8.2013 10:12
Foto

Jiří Deliš

Komentář
Vrána k vráně sedá. Ani jednomu bych nesvěřil ani trafiku. No a právě panu Slamečkovi takovou trafiku naši politici našli. Po úspěšném ministrování ho posadili do vedení ČD Cargo. Předtím ale museli vyhodit Jiřího Vodičku, který jako nestraník dovedl ČD Cargo do černých čísel. Jen pan Slamečka dosedl, bylo ČD Cargo zpět v červených číslech. Takových trafikantů máme desítky (v poslední době pány Tluchoře, Šnajdra, atd). Když takto hospodaří organizace se státní účastí, tak se nemůžeme divit, že není na důchody, na školství, na výzkum, na nic. Odpovědnost za trafikanty a jejich hospodaření mají představitelé vládních či parlamentních stran. Za posledních 20 let bylo jedno zda vládla ODS nebo ČSSD spolu s jejich přisluhovači z menších stran. Výsledkem je snižování HDP a životní úrovně, to ale našim současným politikům nevadí.
0/0
2.8.2013 9:37