Diskuse k článku

Evropská integrace po krizi: Sjednocení mezi deflací a rozpadem

Přechod k úplné fiskální unii bude všechny zúčastněné ještě hodně bolet, ale je nevyhnutelný, píše Jan Novotný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Krtek

Ach jo,
krize stále je a ještě dlouho bude. Kdy EU pochopí, že země a lidé z jihu EU jsou jiní mentalitou tisíciletým bytím. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3196-foto-video-masove-protesty-po-cele-italii-ktere-mainstreamova-media-ignoruji, http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3208-italska-pohotovostni-policie-odklada-helmy-a-pridava-se-k-anti-eu-protestujicim. Oni žijí jako lidé a nechtějí žít jako roboti.
0/0
12.12.2013 10:19
Foto

Kecálek

Nic jim nebrání žít jako lidé....
Váš argument mi přijde stejně smysluplný, jako argumenty různých "aktývystů" - že cigáni jsou taky lidé a mají právo tak také žít. Já k tomu jen dodávám - ovšemže, ale ZA SVOJE.
0/0
14.12.2013 12:36
Foto

Honya121

Myslím, že s dnešní
Myslím, že s dnešní technologickou úrovní by ani nebylo nutné, aby všichni museli pracovat. Možná ani není možné, aby všichni mohli pracovat (dlouhodobě rostoucí nezaměstnanost). Možné je také to, že cigáni jsou jedno z mnoha témat, které všichni zbytečně moc řeší a odvracejí pozornost od důležitějších témat. Promiňte mi, že nebude následovat vyčerpávající seznam témat, která by se řešit měla. Jen mi připadá, že cigáni nejsou zrovna ti, kteří ve světovém měřítku nabourávají tu naši "parádní prosperitu".
0/0
16.1.2014 20:31