Diskuse k článku

Evangelík Joel Ruml: Šíbři a finančníci u nás „neparkují“

Podle jednoho z hlavních vyjednávačů církevních restitucí se může stát, že se o majetkovém vyrovnání začne jednat úplně od začátku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Poslanci jsou tu proto
aby dali zemi kvalitní zákony.
0/0
3.7.2012 15:09
Foto

Ještě, prosím,
zkuste rozvést ideu, že požadavek na vrácení ukradeného je neoprávněný, a bude to v cajku.
0/0
3.7.2012 15:08
Foto

Davidan

Člověče, vy jste trochu mimo
Člověče, vy jste trochu mimo mísu. Poslanci jsou v PS proto, že byli lidmi zvoleni, aby vykonávali jejich přání. Ne proto, aby lidem diktovali nějaké své představy, to je potom diktatura.
0/0
1.7.2012 13:59
Foto

Davidan

Že se nestydíte, vy pastýři, nenažraní, podvodničtí!
Když vám jde Rumle tolik o obce a jejich nemožnost, nakládat s blokovaným majetkem, vzdejte se,  u  všech takto blokovaných pozemků svých neoprávněných požadavků a je věc vyřešená.Budete slavní, obdivovaní, chudí pastýři, což by vám vůbec nemělo vadit. Ještě k těm šíbrům a finančníkům, vážený. Ti byli přece přímo účastni jednání, jedním z nich jste byl přece vy. Já, jako člen českobratrské církve, se stydím za takové zrůdy, jako jste vy, pane.
0/0
1.7.2012 13:56
Foto

Babaq

Hlas boží? ... snad ne
Nechci ani domyslet, co by se dělo, kdyby politici dělali jenom právě to, co si přeje jakýkoliv "lid". On třeba nástup nacismu i komunismu přišel také právě na křídlech "vůle lidu". (Jakkoliv plno lidí na to v obou případech pěkně ošklivě doplatilo...) Takže s tím hlasem lidu, prosím, opatrně.
0/0
1.7.2012 10:44
Foto

Stačí jediná věta:
"Odpovědnost nechávám na poslancích, ať se pořádně zamyslí. Ať nechají stranou populistické ohledy na nálady veřejnosti, které jsou velmi vrtkavé".Asi zapoměl, že hlas lidu = hlas Boží. Pokud budou politici jednat proti vůli svých voličů, pak jsme volili špatně. Nikdo nám, (občanům, daňovým poplatníkům, kteří to vše budou platit), neřekl na rovinu, jak masivní církevní restituce jsou chystány. Nikdo by tyto politiky nevolil, kdyby voliči znali před volbami pravdu. 6ádná ze stran koalice neměla restituce ve svém volebním programu. 
0/0
1.7.2012 7:13