Diskuse k článku

Euforie kolem kauzy Rath není na místě

Zatímco podobně odvážných a schopných státních zástupců jako Lenka Bradáčová by se našlo několik, kvalitních lidí u policie rychle ubývá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Ondracek For President

Klidně povol ...
Debata k Rathovi se tu lehce zvrhla. Tlučhuba Ssss je tak mimo, že trumfunul i samotného velkého damagoga Ondráčka a to je opravdu co říct. Dávat plk. Martincovi tímhle způsobem za vinu smrt kolegy Krále je neprosto mimo realitu a především dost nechutný. A skutečnost, že je to tu více méně schvalováno jen ukazuje, že Ondráček a spol. nejsou normální. Reakci zoufalce Drahoty, kterej autorovi článku soustavně s rozběhem skáče do zadku, se už není co divit. Už jen čekám, až tu napíše něco vy smyslu „Miluju Zdeňka“.Takže jestli tyhle pseudo debaty čte ještě někdo normální (doufám, že tomu tak není), než výše chlístající mluvící koblihy, věřte mi, že situace u ÚOKFK je absolutně jiná a kdo má něco v hlavě tak to určitě ví.
0/0
26.5.2012 19:32
Foto

Zerocfdix

a jaká je tedy ta situace vy chytrej
a jestli je tady někdo zoufalec, tak to jistě není Drahota, Ondráček a jiní, ale je to  výše jmenovaný pan ředitel a jeho dutohlaví  pochopové. Jmenovaní"zoufalci", jak říkáte, se však dokázali poměrně slušně uplatnit i v civilu, což někteří rádoby "policejní manažeři" leckdy nedokážou a nedokázali.Máte pravdu, že se debata k Rathovi jaksi zvrhla někam jinam, ale to vyplynulo ze situace, zejména z tzv. prohlášení pana ředitele Martince.
0/0
27.5.2012 16:21
Foto

Miroslavdrahota

vzkaz pro "Ondracek for president"
Nebudu se trápit pro to, co zde o  mne píšete za mými zády. Jednoduše to znamená, že jsem o krok před Vámi a Vy jste v dokonalé pozici políbit mi -však Vy víte co :-)))))) 
0/0
27.5.2012 17:41
Foto

Gandalfbily

No už dlouho jsem si
nepřečetl kompletní životopis pana Martince. K Milanu Královi jen tohle. V pondělí ráno než se zastřelil byl u pana Martince. A odešel odtud asi už rozhodnut. Nemá cenu špínu typu Martinec řešit. Ale spolehát na GIBS?? O přátelství pana Brunclíka a Martince si štěbetají ptáci. Bártovy obálky a reakce Brunclíka formou jejich rychlého zametení, oznámení na inspekci na Cícera a Martince a jejich zametení atd. Kdy už konečně tyhle špíny z policie zmizí?? Kolego Ondracek for president zjisti si fakta nebo mlč.
0/0
28.5.2012 18:29