Diskuse k článku

Dozráli jsme k realističtějšímu pohledu na homosexualitu?

Prima uvede světově populární seriál The L Word z lesbického prostředí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Falkon Nightsdale

A v čem je problém...?
Uniká mi, proč je důležitý etnický původ autorek... A krom toho mi také uniká proč je mezi řádky označena současná "morálka" za špatnou...? Současná morálka je morálkou svobody - až na výjimky je dovoleno vše, na čem jsou se schopni lidé dobrovolně domluvit že to chtějí a že to nikoho nepoškozuje. Oproti zvrácené morálce žido-křesťano-muslimské která je založená na zotročování skrze frustraci a především psycho-sociálním terroru je to mnohem lepší, duchovně vyspělejší, alternativa. Lepší morální systém zatím nikdo neprezentoval - nebo jsem o něm dosud nikde nečetl... Rád se o něm dozvím, pokud jej někdo vytvoří, ale pochybuji, že je to vůbec možné..
0/0
2.8.2011 10:55
Foto

Co je na tom smutného?
A jaká by tedy byla ta nesmutná varianta? G-L komunita v lágrech?Inteligentní lidé zkrátka vidí věci v souvislostech, v hlavě se jim "to propojuje" a následně o tom mohou psát.V některé z diskusí tady někdo uvedl, že Židé tvoří pouhá 3% americké populace, nicméně získali pro USA 27% všech Nobelových cen - dost přesvědčivé, podle mě...Ať píšou!
0/0
1.8.2011 18:52
Foto

P23e84t78r 98B27u17š26t83a

Díky za podporu, pánové.
Ty seriály, zvlášť Queer as Folk, totiž právě vyvedou fúru lidí ze stereotypů i předpojatostí, z nichž etnické/rasové ve vztahu ke G-L komunitě nepatří k okrajovým. O tom se mimochodem zrovna v USA vedla debata. Samozřejmě nevyvedou z nich každého. :-)
0/0
2.8.2011 12:19