Diskuse k článku

Dobešův muž pro evropské fondy: Od městského strážníka k miliardám

Fondy EU na školství jsou dle nového náměstka Michala Zaorálka ve slušném stavu. Jednomu z operačních programů přesto hrozí akutní potíže.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Ivana

A vy jste kdo, že jen kritizujete?
Nestačím se divit, kolik špíny jste tu na pana Zaorálka dokázali vytáhnout...Vy jste kdo, že umíte jen kritizovat? Jaké jsou vaše výsledky? Nevidím nic špatného na tom, že někdo začíná "od píky" a dokáže se prosadit až na tak významnou funkci a věřte tomu, že to rozhodně nebylo s podporou ODS, spíš naopak, mnoho jeho spolustraníků tento jeho úspěch nedokáže "zkousnout". To je zřejmě i případ Vás všech...V Čechách se prostě úspěch neodpouští.. Pan Zaorálek vystudoval řádně (!) vysokou školu a ve státní správě, na rozdíl od některých jeho předchůdců, působí úspěšně již několik let, takže rozhodně žádný začátečník není. Jak už bylo řečeno v jednom příspěvku, je to slušný člověk, proto nějaké kšeftíky a odklánění, jak tu kdosi zmiňuje, jsou jen sprostou urážkou..Zřejmě podle sebe soudím tebe, že ALEXB? Co ty jsi za lempla?? V cizích jazycích asi má jisté rezervy, ale vím, že na sobě neustále pracuje. Jeho předchůdci sice vládli angličtinou, ovšem jinak to byla katastrofa..  Pan Zaorálek je ve své funkci jen krátce, tak mu dejte ještě nějaký čas, aby něco dokázal, předtím, než začnete plivat všechnu tu špínu...
0/0
25.12.2011 21:08
Foto

Madam!
Jako daňového poplatníka mě pramálo zajímá, zda se Vámi obhajovaný pan Nikdo "dokázal prosadit až na tak významnou funkci"!Za veřejné peníze, a zvláště pak v situaci, kdy je přísun "evropských" peněz více než výrazně ohrožen, by měli pracovat lidé kompetentní, kteří už mají něco prokazatelně za sebou, a ne ti co se to teprve přišli učit!Navíc - cizí jazyk je podmínka naprosto nutná, i když nikoli postačující. Když se pan Zaorálek 22 let po revoluci dosud nedokázal naučit ani tu blbou angličtinu, japa se asi ten nedouk naučí efektivně čerpat evropské peníze na efektivní projekty? N e n a u č í ! ! !  
0/0
27.12.2011 9:36
Foto

Petr Fe.

Pan Zaoralek nepochybne jiz
Pan Zaoralek nepochybne jiz dokazal, ze nic neumi a za pomerne kratkou dobu dokazal situaci fondu zasadne, ale zasadne zhorsit. Financni ztraty jsou vpodstate jistotou. Radnou vysokou skolu samozrejme nikdy nevystudoval, jen si ve svych asi 40 letech udelal "vysokou" skolu politickou ods... Neumi vpodstate nic, co by se mohlo pro spravu fondu na skolstvi hodit. 
0/0
28.12.2011 17:22
Foto

Vladimir1950

A vy jste kdo?
Vážená paní Ivano,doporučil bych vám příspěvek Jakuba z 3.1 2012, který se nachází rovněž na této stránce. Měl jsem také podezření, že pan Zaorálek není nic moc kompetentní, příspěvek Jakuba mi to potvrdil.Pokud by to,co říká bylo pravdivé, nemá pan Zaorálek na MŠMT co dělat. Navíc jsem se musel pousmát, když ho před časem zpovídal Jakub Železný, proč navyšuje MŠMT pracovníky na fondech EU pro vzdělávání řádově o stovky. Povzdech klasika: Jaký pán, taký krám..
0/0
3.1.2012 19:12