Diskuse k článku

Divoká voda vzala život náměstkovi MŽP Jakubu Kulíškovi

První náměstek ministra životního prostředí Jakub Kulíšek zahynul při sportovním splouvání štýrské řeky Enže.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Romadic 31.8.2012 6:29

Coach Outlet Online

the opportunity toCoach Outlet Onlinedemonstrate that it can play a moderate and constructive role internationally. That includes responsible action on the nuclear programCoach Outlet Onlinewhich is among the top concerns of the international community," Ban said.Iran''s nuclear aspirations have been a top issueCoach Outletfor the United States and other Western The United States, along with other permanent members of the U.N. Security Council,Coach Outlet Storehave engaged in discussions with Iran this year about its nuclear program. Western countries believe Tehran is intent on building nuclearCoach Factory Onlineweapons. Iran claims the program is only for civilian medical and energy purposes.Coach Outlet Online"For the sake of peace and security in this region and globally, I urge the government of Iran to take the necessary measures to build internationalGucci Beltsconfidence in the exclusively peaceful nature of its nuclear program," Ban said.Earlier at the summit, Iranian Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei defendedLouis Vuitton Beltshis country''s right to produce nuclear energy for peaceful purposes."The Islamic Republic of Iran considers the use of nuclear, chemicalCoach Outletand similar weapons as a great and unforgivable sin," Khamenei said.This does not mean forgoing our right to peaceful use of nuclear power and production of nuclear fuel," he said.Louis Vuitton Handbags"On the basis of international laws, peaceful use of nuclear energy is a right of every country."While defending his nation''s nuclear program, Khamenei took jabs at the United States.Coach Factory Outlet"A bitter irony of ourLouis Vuitton Bagsera is that the U.S.
Mw 27.8.2012 21:09

Upřímnou soustrast

V záplavě necitlivých až sprostých vyjádření k osobě zesnulého v médiích a diskusích vyčnívá lidský příspěvek pana Klose. I když jsme jistě všichni nesouhlasili se vším, co dělal nebo zastával, je přeci možné a vhodné, alespoň v takovou tragickou chvíli dokázat najít na člověku to dobré, prokázat mu poslední úctu a popřát pozůstalým upřímnou soustrast. Odpovídá to základním principům etického jednání k lidem. I když to třeba byli naši nepřátelé.
Boris Mihoň 27.8.2012 19:20

Jistě, Pcháči, věk není vše,

Jistě, Pcháči, věk není vše, zejména ne ve východní Evropě. Určitě jste si všiml, kdo tady čte v TV zprávy, kdo se vyjadřuje ke světovým událostem, kdo řídí CzechInvest, pozemkový fond apod. Na rozdíl od zavedených zemí Západu. Spatřit v Česku mezi těmito lidmi člověka nad 30 je téměř zázrak. A podotýkám - stejně vzdělaný, stejně chytrý, ale řádově o 10-20 let starší úředník disponuje navíc i jistou kariérní i životní zkušeností (třeba se nezabije při bungee jumpingu, protože ve zralém věku nemá zapotřebí si něco ve zkratce dokazovat) .  Jednoduše si dovoluji předpokládat, že zemi by měli řídit povětšinou lidé přeci jen vyzrálejší. Jde mi zde především o dvě věci: ač mně samotnému je něco přes pětatřicet, nemohu jaksi nalézt důvěru ve vysoce postavené lidi typu Gross, Zika, Sobotka apod. Už jenom proto, že berou statisícové platy za něco, kde nemají žádnou zodpovědnost, a rozhodují o osudech spousty lidí, přičemž si sotva stihli zaplnit indexy na VŠ a dočíst Mayovky v pokojíčku u mamky (čet výjimkám).A druhá potíž: že by naše země oplývala čerstvě ořidičákovanými génii, tak to rozhodně tak nepůsobí, zkuste se Pcháči rozhlédnout. Můj dojem je tedy založen na tom faktu, že nezkušení zelenáči s obrovskými ambicemi, zaslepení svým postavením a mocí, se snáze nechají manipulovat skrytými (a stoprocentně věkově vyzrálejšími) figurami, schovanými za hranami politické šachovnice v Česku. A v tom je kámen úrazu!
Boris Mihoň 27.8.2012 16:42

Úpřímnou soustrast

Úpřímnou soustrast pozůstalým, nicméně nerozumím tomu, jak se někdo v jednatřiceti letech může stát tak významným úředníkem? Z tohoto úhlu pohledu sice Česko oplývá mnoha mladými génii, na životní úrovni občanů země se to však vůbec neprojevuje (viz. náš nedávný pětatřicetiletý premiér apod.). Kdo tyto (byť i talentované) "mlíčňáky" do vedení státu vybírá, popř. selektuje z davů ostatních, nestranických vysokoškoláků? Velmi mě udivil i čerstvě z vazby propuštěný M. Hala, který řídil organizaci typu ŘSD ČR rovněž ve věku pouhých 30 (!!) let. Jak je toto možné? Neměli by takové funkce obsazovat starší a zkušenější, vyzrálejší osobnosti?
Babaq 27.8.2012 18:17

Nesouvisí

Borisi, věk a zralost spolu zase až tak moc nesouvisejí... sám mám ve svém okolí lidi mladé a velmi šikovné (v dobrém slova smyslu) a taky znám pár starých, o které bych si ani kolo neopřel. BTW, uplatnit při obsazování místa věk uchazeče jde jenom výjimečně, jinak si sbíráš na průser - je to diskriminace jako hrom.