Diskuse k článku

Detektiv Zeman neporušil tradici: Fakta o amnestii ignoruje

Kampak na prezidenta s hodnověrnými důkazy. Zatím se zdá, že veřejnosti předhodil obětního beránka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

J83o26s93&71#65224374216; 56C28a44l14v55e85r72a 7725950144666

Ze staré prdele čerstvý vítr nezavěje
Zeman je starý pes s neochotou učit se nové kousky. Lekaři gerontologové říkají, že stářím se negativní povahové vlastnosti prohlubují. Pokud k tomu přidáme patologický alkoholismus, rozhodně nemůžeme mávnutím proutku očekávat nového ryzího člověka oproti tomu, jak jej pamatujeme před 10. lety. (Bamberk, Štiřín, Kufřík, banky, poradci atd.). A lhal, jen se prášilo! Ovšem lid si jej demokraticky zvolil, tak to má. Lid, který rovněž stárne, chlastá a lže a pro něhož je Zeman bodrý bystrý borec, který každého utře. Tak ten lid se najednou diví, že slušivý kabátek amnestie šitý na míru lumpům, kterým ten lid závidí, že si nahrabali zatímco oni suší hubu, je Zemanem kryta? Lid je Zeman, Zeman je lid.
0/0
15.5.2013 17:14
Foto

P41a53v30e48l 75M53i51c34h81a42l 9963965853

Zlovolná manipulace volební kampaně
potažmo volby nejhnusnějšími manipulativními tahy ovšem musí být omašličkována. Lidu se předhodí legenda, snad mu dojde, že nejen nevládne, ale neví ani, která bije. Vystupování pana Zemana zpětně dokládá, proč bylo nutné podpořit jeho (jemu podobných) kandidáty čímkoliv. Vesnický čtenář ovšem nemá fakta, stačí mu, že zná pány zemany půl století, pány klause... Dohadovat se má malý smysl, protihráč nikdy nevyloží karty, což konečně vítěz pokru, když spoluhráči položili, také nemusí. Rukopis ruské ambasády je zřejmý, alkohol jako národní sport vede ke stereotypům. S volbou alt-neu prezidenta se také změnily mnohé veřejnoprávní parametry. Pár nešťastníků se tam ještě cuká, ale ten ústav už drží neu-alt figurky, ještě by někdo pana Zemana parodoval?
0/0
10.5.2013 23:11
Foto

Skvělý článek!
Už jsem si začínal myslet, že jsem paranoidní, když jsem pana Ovarové Prase podezříval ze lži - ale kdepak! Starý lhář a pomstychtivec si ani v těchto dnech nijak nezadává se svojí nejhorší pověstí.A takové zgrchaniny lid miluje - a co nejhorší - volí!
0/0
7.5.2013 19:10
Foto

Murdoch

Nedá mi to, abych
Nedá mi to, abych nepoznamenal, že pan Koudelka a don Pablo je ona známá dvojka brněnských právníků, kteří si pod odborným dohledem exministra B. Fišera chtěli zprivatizovat za nějakých 5% z výnosu arbitráž Diag Human. Viz  Šťávovo poslední interview. Pokud by byl Nečas alespoň trochu soudný, musel by neschopný, či spíše všehoschopný opilec Blažek na hodinu opustit své ministerské křeslo. Člověk, který měsíce tvrdí, že se ministerstvo spravedlnosti na amnestii nijakým způsobem nepodílelo, který cca týden sveřepě tvrdí, že Koudelka amnestii nepsal, aby pak pod tíhou důkazů škemral o schůzku s nesvéprávným a přispustil, že se Koudelka podílel - kde to probůh jsme?! Nyní asi bude tvrdit, že to byl jen Koudelkův šolích, mimoministerská aktivita... Jen mi vrtá hlavou, proč to šolíchal na počítači ministerstva spravedlnosti:-)  Občas si kladu otázku, jak je možné, že taková boží hovádka jako je don Pablo, nebo žeryk Borisek "levný body" Šťastný, mohli získat titul doktora práv obojího/medicíny. Toť velice tristní vizitka pánu profesorů, docentů a asistentů jejich alma mater...
0/0
7.5.2013 10:26
Foto

Marek Kyncl

Hon na Pavla Hasenkopfa ze
Hon na Pavla Hasenkopfa ze strany prezidenstké kanceláře, premiéra a ministra Blažka vypovídá o osobní úrovni našich vrcholných představitelů tolik, že již není třeba dalších slov.
0/0
7.5.2013 7:16
Foto

Hit

Výroky
"Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt." O kom to tenkrát vlastně mluvil?
0/0
7.5.2013 6:38
Foto

Oba finalisté prezidentské volby jsem ignoroval
Jiří Dientsbier,díky komunistům-kteří jako parta kolem Filipa,Remka,Ransdorfa prosadili kamaráda Zemana-čímž se tito lidé a zejména Remek netajili a oklamali část komunistických voličů  a části ČSSD(Benešov atd),kteří udělali to samé,ale v oranžovém.. neprošel..škoda.Podle mne by asi vadila osoba Dientsbiera spíše pravici než levici a finále by vyhrál přesvědčivěji.Jeho zásadovost,kdy v druhém kole-jak řekl v TV nevolil vlastně NIKOHO to jen potvrdila.Když osočil Zemana v předchozí volbě  (pražské mafiánské pozadí) neměl v sobě morální bahno,aby jej podpořil i proti knížeti a tím by se vlastně popřel....ten by určitě neměl problém amnestii OPRAVDU odkrýt.Zeman je již příliš starý na to,aby se změnil a je stejný jako byl před 10lety...Kníže byl jen nastrčená loutka Kalouskem a i když nesplnil na 100% zadání-část ano-TOP se stane novou vedoucí silou na pravici.
0/0
7.5.2013 4:37
Foto

Tom D

Nebát se krást, nebát se lhát
Zatímco prezident bývalý celou svojí politickou osobností ztělesňoval ideu "normální je krást" - a díky anekdotě s chilským perem a abolici miliardových tunelů toto poselství dorazilo v posledním dějství i k těm méně duchaplným voličům -  prezident nastupující se ho, zdá se, bude snažit překonat myšlenkou "normální je lhát".Podle legendy má každý národ v čele právě takové politiky, jaké si zalouží, ale přece jen, nemyslíte, že si tahle země zaslouží něco lepšího?
0/0
6.5.2013 23:57
Foto

Petr Hovorka Rozladěný Člověk

Ano, korespondence je výživná
A kdo si ji projede, tak by neměl mít pochyby o tom, kdo z účastníků lže. Takže máme prezidenta ignorujícího fakta, jak kulantně napsal autor článku, ale který také úplně klidně veřejně a lživě obviňuje, a to jmenovitě, řadového úředníka ze spáchání nekalostí, kterých se osočený úředník zjevně neúčastnil a proti kterým dokonce protestoval. Máme prezidenta, který bez mrknutí oka přistoupí k profesní a lidské likvidaci nevinného. Prezidenta, snažícího se, při jeho inteligenci bezpochyby vědomě, předhodit davům nevinnou oběť. Jakže to má být? Silnější se má zastat slabšího? Zvláště, když je tomu slabému ubližováno?Prezident Zeman se zachoval jako obyčejný darebák. Darebák, který si zaslouží jen pohrdání.
0/0
6.5.2013 22:25