Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 17.12.2018 12:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Bohužel Francie se hroutí do kolapsu

Bohužel Francie se hroutí do kolapsu. A stačí jedna velká ekonomická recese a tato země se ekonomicky a sociálně zhroutí a začne občanská válka. Jakákoliv snaha o reformu skončí masivními protesty, takže demokratickým způsobem ji není možné reformovat.

http://www.epshark.cz/clanek/1367/situace-ve-francii-je-bezvychodna

Všechny tzv. vyspělé sociální státy,

včetně Francie a České republiky, potřebují udělat pořádek v účetnictví průběžně financovaných systémů sociálního státu. Pak nebude muset finančník E. Makron zvyšovat daně a dokonce, jako vedlejší produkt, se začne rodit dostatek dětí v rodinách pracujících rodičů. Tím skončí demografická krize a také hlavní důvod pro hromadnou migraci. Mimo jiné proto, že sociální dávky budou nahrazeny odpočtem nákladů na výchovu dětí z daňového základu mzdy rodičů.

Francie musí zachovat EU

Jinak bude její pád do politické i hospodářské bevýznamnosti velmi rychlý. Nebýt jejího vlivu v EU, díky počtu kbyvatel má velkou hlasovací sílu, nikdo by Francii nebral vážně, což nakonec od doby Napoleona platí pořád!

Mimochodem: Prohráli všechny války s Německem, dostali na frak ve Vietnamu i Alžíru, teď je drtí muslimové a dlouho žijí na dluh. Přesto jsou Francouzi přesvědčeni, že Francie je velmoc.

Re: Francie musí zachovat EU

"Muslimové" je nedrtí a Francie už možná není velmoc, ale má pátou nebo šestou nejsilnější armádu na světě včetně jaderných zbraní.

Re: Francie musí zachovat EU

Pokud zachovat EU, pak v naprosto jiné podobě než je nynější, a to mimo jiné proto, aby byl třeba zrovna ve Francii možný nástup osvíceného diktátora.

Liberálního reformátora?

Omyl autore, Francie potřebuje neliberálního reformátora, ten bordel, co tam vládne je dílo liberálů. Ale z toho bychom měli mít hrůzu, protože by to ještě více zhoršilo naše vyhlídky.