Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 6.4.2017 8:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Neživotaschopné společenství, které

zcela rezignovalo na obranu svých vnějších hranic, které vpustilo na své území miliony barbarů bez jejich jakékoliv registrace a provádí tak bezprecedentní genocidium původního evropského obyvatelstva.

Závěr: zachovat volný pohyb zboží a kapitálu, volný pohyb osob omezit do doby, než budou chráněny vnější hranice EU.

No, začíná jaro a lze se dočíst....

Češi jsou smějící se bestie:

Na přírodní zákony se lze spolehnout absolutně: přiletěli tažní ptáci - zase bude jaro! Přiletěl Švejnar - zase budou volby!

Pokud nebudou eurohujeři protestovat proti referendu o nezávislosti Skotska, jistě nebudou protestovat proti referendu o nezávislosti Katalánska či Donbasu......a odvolají protesty proti referendu na Krymu !

Tisk 80 miliard euro měsíčně zajistí EU budoucnost .... jen se neví, jakou....

Bezmocný jednotlivec

EU je dnes taková hromada předpisů a nařízení, že jednotlivec nemá šanci se v tom vyznat. To vlastně platí i pro naší zem. Je to zlatý důl pro právníky. Jednotlivec je bezmocný a cítí to - proto nemá rád EU ani náš stát. Svobodný člověk se nemůže smířit s tím, že se tu vytváří nekontrolovatelná moc.

Ježek ví

Pro Rusko je EU nejnebezpečnějším soupeřem po všech stránkách, proto dělá vše pro její oslabení. Nejvíc se mu to jistě daří v bývalých satelitech, kde mělo vždy věrné spolupracovníky.