Diskuse k článku

Další fiasko PPP projektu: 25 milionů za věznici, která nebude

Stát chtěl pověřit soukromou firmu stavbou a provozem věznice. Záměr sice stopnul, ale rozpočet přišel o miliony vyplacené za poradenství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

D3
Výborný projekt je také PPP pro některé úseky D3 - ministerstvo dopravy bude investorovy garantovat příjmy z mýtného, takže podnikatelské riziko nula a státní kasu vyjde toto partnerství dráž než když by si půjčilo přímo. Jen se položka úvěru přesune do platby PPP partnerovi.Výhodu PPP oproti modelu výstavby a financování dálnic rakouským ASFINAGem tu nevidím. 
0/0
3.8.2012 8:22
Foto

J59i53ř90í 37K72o39p98i73s 1736337983601

Co je pro Saudskou Arábii ropa
to je pracují v ČR pro české parazity. Jenže ono to už ty pracující přestává bavit a vlastně to pro ně začíná být nutností, nenechat se odřít až na krev, neboť už také i přes zdravotnictví chtějí paraziti své oběti vysávat a protože na to pracující nemají dostatečné prostředky, tak musí nutně začít šetřit své zdraví a nervy.
0/0
1.8.2012 19:03
Foto

Milota

Dost by mě zajímalo, jakým
Dost by mě zajímalo, jakým způsobem konsorcium Deloitte, Atkins, Havel a Holásek získalo tak unikátní informace o výstavbě a provozování věznic, že je pak státu mohlo prodat za celých pětadvacet melounů. Také bych hrozně rád viděl výsledky práce konsorcia, samozřejmě v písemné podobě. Pokud ovšem nebudou tajné a pod sankcí 1 mld. Kč v případě jejich prozrazení ministerstvem spravedlnosti
0/0
1.8.2012 9:57
Foto

S. Marková

Rozkradená země
Ať počítám,jak počítám,jde o částky atakující miliardy, ne stovky milionů.A kradli a kradli a kradli, až jednoho krásného dne celou tu zemičku rozkradli.Někdy si říkám,že Česko je ekonomický tygr,neboť kolik ta hrstečka pracujících dokáže uživit zlodějů (a to pravda nejsou žádní příštipkáři,ti se pohybují rovněž v miliardových řádech) a příživníků,to je neuvěřitelné.Víte jaký je rozdíl mezi milionem a miliardou?No přece tři nuly , tedy třikrát nic.A tímto prizmatem se na peníze dívají naši politikové.
0/0
1.8.2012 9:26
Foto

frrrr
Pitomci pitomí, manažersky negramotní. Začínám konečně rozumět tomu proč Pospíšil letěl z ministerstva jako holubička.
0/0
1.8.2012 8:23