Diskuse k článku

Co zamračilo Václava Klause?

V bilančním televizním interview s prezidentem zaujaly odpovědi na otázky týkající se Věcí veřejných, milostí a budoucího angažmá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šafránek 11.3.2012 22:42

Podivná persóna.

O panu Klausovi si více než 20 let myslím téměř to nejhorší a ani nyní nemusím na svém názoru vůbec nic měnit. Věřím, že historie se s mým názorem na tohoto podivného člověka zcela ztotožní.
Vladimir1950 8.3.2012 17:54

Otátky na tělo..

Přece jenom se na Klausovi něco změnilo, už ví, kdy skončí a je uvolněnější.. Pryč je ta doba, kdy si, jako premiér stěžoval , že mu paní Jílková při jakémsi pořadu klade otázky, které nebyly domluvené..Těď je už zkušený harcovník..Bohužel, nemá v dosti věcech čisté svědomí..Počínaje lživým prohlášením o svém vstupu do OF (info viz Petr Havlík, zakládající člen ODS), které neváhal použít ani při pohřbu Havla. Tuto otázku mu  moderátorka Fialová  nepoložila. Jinak si asi o Klausovi udělá obrázek  každý z nás podle jeho odpovědí..Ale pro současnost je nejhorší případ Benešová, kdy dostala milost usvědčená korupčnice, odsouzená k podmínce. Klaus pochyboval, že korumpovala,s tím, že pokud by to byla pravda, musela by jít sedět! Zajímavý postřeh.. Špatný příklad pro veřejnost. A úsměvné je i jeho "vracení" ceny, kterou neobržel do Německa..Taky se na to  moderátorka nezeptala..A taky se nezeptala i na jeho přítelkyně letušky..Co morální kodex?Klaus nikdy nebyl pro mne "můj" prezident a tak to zůstane.
Gustafa 8.3.2012 10:24

Přesně tak, jiný příklad:

Přesně tak, jiný příklad: Alexandru Novákovi byl dokázán přijatý úplatek ve výši 43 MCZK, dostal 5 MCZK jako pokutu a podmínku. Už rozsudek sám o sobě ukazuje, že se nejednalo o vysoce společensky nebezpečný jev (43-5=38 MCZK, takže by se dalo říci, že vlastně to byl společensky přínosný jev, neboť dotyčnému byla odměna, po předchozím zkrouhnutí o cca 15%, což odpovídá daní z příjmu FO, ponechána, tedy zlegalizována).
Judr. Marek Kalina 8.3.2012 9:39

Má pravdu

Ta kauza s Benešovou je směšná. Ten kdo tvrdil, že si s Lívií pravidelně volaly, tak by to měl doložit. Zase se tu někdo očerňuje bez důkazů. A čin paní Benešové vysoce společensky nebezpečný - to je výsměch...