Diskuse k článku

Čím vším chce být Tomio Okamura?

Prezidentská kandidatura a zároveň senátorské angažmá nejdou dohromady. Okamurova dvojitá hra nepůsobí dvakrát důvěryhodně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Křivan

Problém je v tom, že by měl
Problém je v tom, že by měl jako senátor ukázat co v něm je. Nebo chcete dalšího zajíce v pytli? Voliči mu dali šanci. Cesta byla správná, ale teď to vzal na můj vkus nesprávnou zkratkou. Příliš rychle nahoru, než se lidi vzpamatujou. Zavzpomínejte na VV a vraťte se na zem.
0/0
6.11.2012 19:25
Foto

J92i91ř13í 54K83o88p85i87s 1516527113971

Aha, takže je lepší tam nainstalovat
jedince, kteří už ukázali co v nich je. Např. Fischer, kterému zajišťuje volby kamarád Dalíka, nebo neschopný Sobotka, oposmluvní Zeman nebo už otravná,  funkcechtivá Bobošíková? To má být ta zem, na kterou se mám vrátit? To snad nemyslíte ani z legrace!
0/0
7.11.2012 16:54
Foto

Křivan

Nejste v tom sám, taky s tím mám problém
http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/knizeci-rada-milosi-zemanovi-i-karlu-schwarzenbergovi#comment-48968
0/0
7.11.2012 18:09
Foto

Jak to hodnotíte?
Modrá soudružka  Filipiová ukázala co v ní je - klamat při kandidatuře, neskrývaná loyalita ke Kikině a třetinová   přítomnost  v senátu. Přesto  "pravicový"  národ pelášil do druhého kola zvolit ji vysokou většinou, aby náhodou nevyhrál  červený soudruh Dolejš. Přeji vám abyste až budete jednou hodnotit senátorování p. Okamury  k němu byl aspoň zpoloviny  tak tolerantní,  jako bodrý, nekomplikovaný lid Prahy 8  ke své senátorce. 
0/0
8.11.2012 7:54
Foto

Křivan

když ptáčka lapají pěkně mu zpívají
Pláčete na nesprávném hrobě. Já nehodnotím senátora Okamuru, protože není co hodnotit. Až bude co hodnotit, bude u mne na pořadu dne jeho kandidatura. Jeho zveřejněné názory jsou srozumitelné a většinou sympatické. Jsou to ale jen slova, bez odpovídajících činů se na ně lehce zapomene. Minulá zkušenost mi říká, že příliš mnoho populistů, při absenci osobností v politice je schopno přes politiku prosazovat v prvé řadě svůj "podnikatelský" záměr. Z celé plejády viz VV.  Příkladem dvojsmyslnosti ve vyjadřování pana Okamury je pro mne jeho prohlášení, že si chce odzkoušet své politické ambice v senátorských volbách. Můžete si vybrat, senátorské volby jako nakročení k prezidentské volbě, nebo řádně vykonávaná funkce senátora jako cesta k prezidentské volbě. Zvažte sám co je poctivější.PS. S hodnocením voleb v Praze 8 souhlasím, jen jsem někde četl, že kdyby připelášili všichni místní komunisté, tak volby dopadly jinak.
0/0
8.11.2012 13:11