Diskuse k článku

Bývalý šéf protikorupční policie Martinec bude potírat daňové úniky

Tomáš Martinec nastoupil na Generální finanční ředitelství, jež spadá pod ministerstvo financí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Arny

T. Martinec je patrně první člověk z protikorupční
policie, o kterém někdo ze státní správy mluví jako o špičkovém policistovi  a kterého nenechali odejít od policie bez povšimnutí do soukromé sféry. Tento fakt stojí za zamyšlení  (myslím to bez ironie či jakékoliv narážky na dění kolem jeho osoby iniciované L. Bradáčovou).
0/0
8.11.2013 12:36
Foto

Istvanvinetou

A taky poslední
To co nastoupilo po něm je obrovská tragedie. Neschopný arogantní Komárek vede tento útvar k absolutnímu krachu. Za vydatné pomoci madam Bradáčové se z tohoto útvaru stáva bezpečnostní divize Agrofertu. Je neuvěřitelná škoda, že tento útvar opouští tak zkušení lidé jako je Černý a Němec. Pokud je u pana Ondráčka neustále používáno slovo elitní detektiv, tak toto jsou hvězdy. Bohužel odmítli se podílet na nastoleném trendu novodobých kmotrů. Ona i současná kauza Petržílka je ve skutečnosti zaměřena na Martince a Lessyho z něhož mají na PP neuvěřitelný strach. Plně souhlasím se slovy pana Kučery, že je potřeba zjistit zda je Petržílek jediným donašečem Bárty. A hned poté by se novináři měli zaměřit na to kdo se účastnil chlastaček a mejdanů u Ratha a spol. Možná by pan Kučera nebyl tak striktní. Chce se mi blejt velebnosti:-(
0/0
8.11.2013 18:03
Foto

Jan Bláha

Černý@Němec???
Zřejmě jste byl v té správné partě na odboru korupce, který tito dva výtečníci rozbili na padrť. Máslo na hlavě mají oba. Němec je modrý i na zadku a podle toho i směroval vyšetřování kauz. Černý neváhal pomlouvat své podřízené na rautech před KZO.. Když k tomu přičtu mobbing, který si hoši osvojili a aplikovali na podřízené, jsem celkem rád, že tihle experti nejsou zaměstnáni na GFŘ. Na zneužívání informací jsou opravdu hvězdy. Škoda, že GIBS chrápe a nekoná.. dvojí protokol vedený Černým by napověděl mnohé.
0/0
9.11.2013 21:14
Foto

Djadjavasja

Plně souhlasím
Němec je navíc podezřelý, že potopil Titatnic. Byl spatřen před odplutím, jak povoluje nýty na pravoboku. A Černý vedl trojí protokol, samozřejmě pro jistotu.No a když připočtu, že k mobbingu spolu ještě dělali petting a netting, tak se mnoha schopným nedivím, že raději odešli na klidnější místa. Teď když nastupuje éra čestných a neohebných bude v našem státě hned veseleji.
0/0
10.11.2013 10:29
Foto

Furio

Jak to tak pozoruji
tak bych řekl, že jmenovaní "manažeři" mají zásadní psychický problém. Jestli to tak skutečně je, je k zamyšlení, jak vlastně fungují personální policejní psychologové a vůbec výběr managementu, když se mohou tito a jim podobní jedinci dostat do klíčových pozic!!!
0/0
10.11.2013 16:52
Foto

Gustafa 9405246835651

Velmi dobrý článek, zajímavá
Velmi dobrý článek, zajímavá informace. Díky!
0/0
8.11.2013 9:43