Diskuse k článku

Bez Topolánka by žádný Dalík nebyl

„Je to stejné jako s podplaceným policajtem: jakmile se k tomu jednou politik propůjčil, tak je jako politik mrtvej,“ říká Karel Randák.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Olegis 22.11.2012 6:40

Pane Randák, proč pořád kryjete ty co Dalíkovi a spol

ty peníze dali? Na korupci musí byt vždy dva. Nejsou tou druhou stranou vaši američtí sponzoři? Proč američtí majitelé techto firem radši zaplatili malou pokutu, aby jen nebyli vyslýcháni před Senátem?Korupce smrdí od hlavy. Tou hlavou jsou v Česku americké firmy. Je mezi nimi i 3M , farma firmy a další značkové americké společnosti.
Ikiiv 2.11.2012 14:06

Výběrčí

Vážený pane Randáku, neustále opakujete fakta, která všichni znají, ale jaksi nejdete přímo k věci a nenazýváte věci pravým jménem.V této zprávě mluvíte přeci  o "výběrčím"! Všichni o tom mluví, všichni to ví, ale chodí kolem jako indiáni kolem ohně.Každý politik, který má nějakou rozhodovací pravomoc, každý manažer v polostátní nebo státní firmě, či organizaci si najde záhy po uvedení do své funkce spolehlivého člověka, kterého povýší do neoficiální funkce "výběrčího" a tato osoba je pověřena inkasem úplatků pro jeho šéfa.Takových osob je v Česku několik tisíc, všechny "kšefty" jdou cestou této osoby a ve jménu jeho šéfa tečou nelegální peníze, úplatky, daňových poplatníků, ať už přímo nebo nepřímo, ale tečou. Majetek, který šlechtické rody získávaly po mnoho staletí, mají tito šéfové doma během několika let.!!!Šéf je čistý jako slovo boží a výběrčí funguje do doby fungování jeho šéfa.Peníze jim tečou ze všeho, doslova ze všeho. Bez výběrčího a jeho pomyslného palce nic nefunguje, protože jeho šéf to nedopustí.Tvoří obstrukce a kličky a když je zaplaceno, pak to teprve jede.Rozhodující přece není nabídnutá cena, ale kolik výběrčí inkasuje pro svého šéfa. Mnohokrát jsem slyšel, že ve výběrovém řízení byl kontaktován domnělý výherce a bylo mu sděleno, že jeho cena kterou nabídl je nezajímavá, ale nikoliv směrem dolu, ale nahoru, tedy, že je třeba ji navýšit a zbytek peněz odevzdat výběrčímu. Když si výherce část ponechává, " na jakési zdanění", ale je to obyčejné držhubné!!!Jedná se o nárazníkovou zonu. Když pak třeba spadne klec, tak čistý šéf za svého výběrčího bojuje jako lev. Buď se to podaří nebo ne. Pak jsou to rizika, se kterými je výběrčí předem srozuměn a má vyděláno, protože se se svým šéfem šábuje, tedy dělí.Čím větší šéf, tím mocnější výběrčí je.Tohle téma začněte rozvádět a šetřit. Vše ostatní je klábosení , jako když komunisti vedli své nicneříkající projevy na svých schůzích.............