Diskuse k článku

Bez peněz do důchodu nelez aneb Nepovedená penzijní reforma

Proč politici chtějí, abychom vstoupili do takzvaného II. pilíře penzijní reformy? Do systému, ze kterého nejde vystoupit? Odpovídá Patrik Nacher.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Kecálek

Výstižné
Bohužel se to nedočká významnějšího zveřejnění, takže se na to podívají jen lidé, kteří to stejně vědí. U dezinformační kampaně vedené ČSas (mimo zmiňovanou polopravdu se 750 kč od státu) je úsměvná její pozice na facebooku - počet "lajků" odpovídá +- počtu zaměstnaců.
0/0
15.6.2013 12:59
Foto

Janh

Obávám se, že kdyby to pan
Obávám se, že kdyby to pan Nacher prostě odříkal, nebylo by to ono. A ani tak vtipné. Vždyť si to video můžete zastavit a v klidu přečíst... já v tom vidím záměrnou asociaci s groteskou, kterou důchodová reforma nepochybně je. Akorát není vtipná ani za mák.
0/0
2.6.2013 23:06
Foto

Glerak_

Ta forma
Nemůžu si pomoci.Když je to textová prezentace, proč je prezentována formou videa? Vidět to napsané, zbere mi vstřebání předkládáných informací 1/10 času. Asi je to moderní, nikdo nemá čas, tak ho všichni plýtvají čučením na videa.Ale jinak ano, s obsahem nelze nesouhlasit.
0/0
2.6.2013 19:45
Foto

Janh

Super!
Tomu říkám Powerpointová prezentace :) S každým slidem souhlasím na 100%! Snad jen, s tou klamavou reklamou neútočí jen stát, ale i Penzijní fond České pojišťovny s tou bandou dementů z Partičky.Snad se víc než těch 33 tisíc chudáků, kteří uvěřili našemu spolku politických prostitutek, nenajde. Systém pak zanikne sám od sebe.  
0/0
1.6.2013 20:11