Diskuse k článku

Ázerbájdžán: Kaviárová diplomacie českých volebních pozorovatelů

Exposlankyně Čurdová a další čeští politici při své misi neshledali na zvolení Ilhama Alijeva nic nezávadného. Byly tedy volby v pořádku?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

V.Hricák

Ve jmenované zemi je zřejmě autoritářský režim.
Ten je ale třeba v Saudské arábii také a nikdo je nepranýřuje.Nechápu tedy,proč zrovna Azerbajdžán leží našim ochránců demokracie v žaludku.Nedávno jsem viděl v TV dokument,který popisoval asi toto.Díky ropě a plynu se většina lidí v této zemi má dobře.Nejsou tam známy křiklavé případy porušování lidských práv,perzekuování politické opozice ani jiné příklady lidského bezpráví.Tak co jim na této zemi tolik vadí?Že tam není stejný bordel a korupce,jako u nás?Že se nerozkrádá ve velkém majetek a peníze daňových poplatníků?Klidně bych u nás snesl osvíceného monarchu,nebo diktátora,pokud by vedl zemi ve prospěch většiny obyvatel(všem se nikdy nikdo nezavděčí).Věnujte více času našemu systému,aby se u nás konečně dařilo dobře všem,kdo si to zaslouží.Aby soudy nestranně soudily a policie nestranně vyšetřovala.A média nestranně informovala.
0/0
5.12.2013 13:39
Foto

jen maličkost
Má-li někdo smůlu, že jeho pozemek překáží těžbě (či se pro těžbu hodí) a má-li smůlu že nemá zastání, může být ze svého domova vypakován bez náhrady a může být rád, když se zdravou kůží. V tom, že tam "není stejný bordel a korupce jako u nás"  máte pravdu. Na korupci to tam stojí odspoda až po tu Alijevovou, co slovy I.Mládka "má půl JéZéDé" a plastik víc jak argentinská Kirschnerová. Má-li člověk v korupč. systému své místo, může být velmi spokojený. To přece známe. Že. 
0/0
6.12.2013 2:01
Foto

V.Hricák

Já tam nežiju
a informace mám jenom zprostředkované.V mnou zmiňovaném dokumentu vystupovali namátkově vybraní lidé.Téměř všichni se chystali volit současného vítěze voleb.A téměř všichni si poměry chválili.A to nejlepší nakonec.Uvedený dokument nebyl produktem místní,státem ovládané televize.Tak že vylučuju účelovou manipulaci.
0/0
6.12.2013 5:47
Foto

ano, již Orwell popisoval
včetně těch dokumentů které "nejsou produktem místní státem ovládané televize". Svatá prostoto.  
0/0
9.12.2013 11:07