Vladimír Dryml

Senátoři odstartovali bitvu proti „nepřizpůsobivým“

Horní komora odsoudila doporučení Rady EU za něco, co v něm není. Vysvětlení by mohlo spočívat v tažení skupinky zákonodárců proti Romům.

Duch Rudého práva žije: Pracující lid žádá exemplární trest pro rebely

Zemanovci zveřejňují reakce odsuzující Ditu Portovou a Miroslava Šloufa. Jejich četbou si lze udělat výlet do skanzenu bolševismu.

Senátor Dryml hrozí trestním oznámením kvůli Nejedlého obchodům se SSHR

Do soudních sporů s Martinem Nejedlým (na snímku), jenž má značný vliv na prezidenta, se Správa státních hmotný rezerv nehrne.

Firma, kterou vede Zemanova pravá ruka, zatím nezaplatila pokutu za nedodané pohonné hmoty.

Stabilizují volby českou společnost? Věštit nemá smysl.

Jedinou dnešní jistotou je, že k volebním urnám půjdeme 25. a 26. října. A každopádně se přinejmenším do konce tohoto roku nebudeme nudit.

Senátor Dryml promluvil aneb Jak to chodí u zemanovců

„V ČSSD to má aspoň nádech demokracie, ve SPOZ je jednání brutální a křupanské,“ míní někdejší spojenec prezidenta Miloše Zemana.

Je koalice mezi SPOZ a ČSSD opravdu holý nesmysl?

Uvažujme o hypotetické předvolební koalici ČSSD a SPOZ z hlediska delší časové perspektivy.

Zeman jako Putin? Předčasný závěr, Kalousek chce jen zachovat status quo.

Těsná většina vrcholných manažerů nesouhlasí s ministrem financí, že „se pan prezident snaží prosadit režim putinovského typu“.

Vratislav Mynář: Prezidentův pragmatik

Firmy budoucího kancléře svedly získat 40 milionů z dotací. Podstatnější však je, že má respekt a dovede se domluvit, až půjde do tuhého. 

Dilema v ODS: Proč raději Zeman?

Podpoře Karla Schwarzenberga vyjádřené grémiem ODS předcházely tři dny rozpačitého váhání.

Rozpoutá Pecina svým odchodem metelici v ČSSD?

Poté, co se rozkmotřil s ČSSD, se bývalému poslanci, bývalému předsedovi antimonopolního úřadu a exministru vnitra naskýtá nová politická příležitost.

Exministr vnitra při odchodu ze sociální demokracie do SPOZ vyzval oranžové straníky i příznivce k podpoře Miloše Zemana. 

Zlý muž ODS? Žádný Kuba, ale Zeman.

„Je téměř jisté, že zvolení Miloše Zemana prezidentem by zajistilo kontinuitu morálního a politického marasmu, který opoziční smlouva nastolila,“ míní jeden z respondentů.

Občanští demokraté by měli Miloši Zemanovi věnovat palírnu slivovice. Nikdo tak důsledně nelikviduje opoziční ČSSD jako právě on.

Heger: Kalousek je „Churchill“ TOP 09

Miroslav Kalousek je pro současnou „topku“ nepostradatelný. To se však dle ministra zdravotnictví Leoše Hegera v klidnějších časech změní.

V „kauze Váňa“ zdaleka nejde jen o obhroublý slovník

Poslancova neutěšená slovní výbava je až na vedlejší koleji. Zásadnější jsou plány, o kterých Váňa hovoří.

Až prezident Zeman jmenuje Klause premiérem...

Pánové by hypoteticky mohli vytvořit tandem značné síly způsobilý roztínat i velké problémy.

Expředseda ČSSD není bytostný levičák, ale pragmatik v hávu nadstranickosti, a proto není jeho podpora ODS ve druhém kole nepředstavitelná.

Kdo na Hrad: Havel II., anebo partajník jako řemen?

Ve výzkumech dosud virtuálních volebních preferencí je zatím „miláček národa“ Miloš Zeman druhý se zřetelnou ztrátou na prvního Jana Fischera.

Stranicky vyhraněný prezident opírající se o politickou stranu a silný mandát z přímé volby by mohl otevřít cestu k prezidentskému systému.