Rasismus

Dr. Bátora, homo nefastus

Kontroverzní Ladislav Bátora, jenž kandidoval za Národní stranu, se má údajně od 1. dubna ujnout role poradce na MŠMT. Proti jeho angažování se poprvé postavili i čeští akademici.

Nálepkování lidí fašouny a rasisty je snazší, než by člověk čekal. Podle Miroslava Kalouska jsou rasisty i četní antropologové a další vědci.

Kapitola 37. Je rasa hlavní příčinou zaostalosti černochů?

Japonský profesor Satoši Kanazawa dospěl ve svém výzkumu k závěru, že černošky jsou ze všech ras nejošklivější, protože mají v těle nejvíc testosteronu.

Podle profesora Franka Ellise je možná na čase, aby Afričané přestali kňourat a fňukat nad rasismem a začali něco vyrábět.

S norskou exportní pýchou, black metalem, je trochu potíž

Black metal patří do zvláštní kategorie metalové hudby, která je velice rozšířena ve Skandinávii a především synové Norska ji ovládají na vysoké úrovni.

Subkultura severského metalu má jasno: Potřebujeme evropskou krev a evropské, tedy pohanské náboženství. Norský stát ji podporuje.

Multikulti? Ano! Ale jen, když se to zrovna hodí.

Kritik německé integrace a multikulturní společnosti Thilo Sarrazin byl vyhnán z berlínské čtvrti Kreuzberg, v níž žije 30 procent cizinců.

Kapitola 32. Pravda o multikulturalismu

Dle profesora Franka Ellise jsou nejvýkonnější Číňané. Po nich následují Indové, pak teprve běloši a černoši.

Podle výzkumu profesora Franka Ellise na tom není bílý muž se svým IQ nikterak růžově.

Kapitola 27: Pomoc Němcům po nacismu přináší relativizaci zla

Židovský psycholog Viktor Frankl (1905–1997) strávil v nacistických koncentračních táborech tři roky. Za přežití vděčí svému psychologickému objevu, že i nejhorší podmínky dokážou přežít ti, kdo v osudu nacházejí konkrétní smysl.

Zneužití nálepky nacista na kdejakou pravicovost ztotožňovanou s rasismem posunuje k politické korektnosti a multikulturnímu sebemrskačství.

Vzhůru k lidské tváři kapitalismu!

S kapitalismem považovaným za ideální jsme neměli tu čest. Budeme v podmínkách hospodářské soutěže schopní vykouzlit rysy humanity?

Kapitola 6. Kdo je rasista?

Na téma definice rasismu se v Česku otevřela před několika lety zásadní a dosud neuzavřená diskuse, které se budou věnovat další díly seriálu.

Benjamin Kuras 17.3.2011