Miroslav Ševčík

Ve sporu děkana Ševčíka a nespokojenců prohrává sama VŠE

Akademický senát situaci na Národohospodářské fakultě VŠE neuklidnil. Horká válka mezi děkanem a nespokojenci pokračuje.

Studentka v kauze děkana Ševčíka: Proti zlu je třeba se postavit

Děkanem Národohospodářské fakulty má být ten, kdo bude reflektovat kritické názory akademické obce. Ševčík selhal, říká Hana Marie Smrčková.

Protiútok děkana Ševčíka: Prý jde i o falšované cesťáky

Děkan Miroslav Ševčík je pod palbou odpůrců, je jimi dokonce vyzýván i k odstoupení.

Vedení Národohospodářské fakulty VŠE se brání výtkám některých pedagogů a studentů auditem, který tvrdě jmenuje údajné hříšníky.

Co se děje na Ševčíkově fakultě VŠE? Nově skončil jeho proděkan.

Děkan Miroslav Ševčík je pod palbou odpůrců, je jimi dokonce vyzýván i k odstoupení.

Proděkan Daniel Šťastný nesouhlasil s kontroverzním předvoláním studentek. Na fakultě se ve středu chystá otevřený studentský protest.

Budoucí kultovní snímek z VŠE: Ševčík a jeho věrní

Část studentů a pedagogů VŠE se s transparenty postavila za děkana Miroslava Ševčíka. Byl mezi nimi i člen bankovní rady ČNB Pavel Řežábek (uprostřed), člen fakultní vědecké rady.

Vedení Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické konkrétně jmenovalo osoby odpovědné za „manipulativní kampaň“.

Dusno na VŠE: Studentky si opakovaně stěžují na „výslech“ u děkana Ševčíka

Podle kritiků a 150 internetových petičníků konal děkan Miroslav Ševčík z pražské VŠE netransparentně, když odvolal z postu pověřeného vedoucího katedry.

Aktualizováno. Studentskou kritikou vedení Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické se zabýval nově i akademický senát.

Kauza Key Investments: Hodina pravdy udeří začátkem ledna

Komplikovaná kauza se rozhýbe. Klienti čekají na desítky milionů splatných 31. prosince, neobdrží-li je, utrpí první citelné ztráty.

K čemu tu vládu vlastně máme

Stanislav Bernard tvrdí, že je solitér. O existenci státu by v podnikání pokud možno ani nevěděl.

Podnikatelé Babiš a Bernard měli studentům VŠE prezentovat své názory na vládní hospodářskou politiku. Prý ale dosud o žádné neslyšeli.

Napětí na VŠE: Děkan Ševčík pod petiční palbou

Podle kritiků a 150 internetových petičníků konal děkan Miroslav Ševčík z pražské VŠE netransparentně, když odvolal z postu pověřeného vedoucího katedry.

Části osazenstva Národohospodářské fakulty se nezdají důvody pro odvolání vedoucího katedry. Hrozí snad odchod pedagogů?