Miroslav Jansta

Radovan Vítek o Sazce: Na počátku bylo nedodržené slovo Aleše Hušáka

Radovan Vítek

Realitní magnát v rozhovoru pro Týden rekapituluje začátky bojů o ovládnutí loterijní firmy. To prý ale jeho cílem nikdy nebylo.

Je třeba dostat do sportu peníze od sázkových kanceláří?

Kvůli novému zdanění hazardu snižují sázkové firmy výdaje na marketing ve fotbale. Měly by platit za možnost vypisovat kurzy na zápasy?

David Kasl 15.2.2012

Jansta, spasitel českého sportu?

Pomůže nový šéf ČSTV Miroslav Jansta sportu z finančních obtíží?

Většina manažerů nepochybuje o schopnostech nového šéfa ČSTV. Předchozí vedení bylo prý k smíchu. Laťka je extrémně nízko.

Co čeká nového šéfa českých sportovců

„Uzavřeme minulost a označíme přesně, co se stalo. Aby se už něco podobného nikdy neopakovalo,“ řekl den před svým zvolením do čela ČSTV Miroslav Jansta v České televizi.

Předsedou ČSTV byl na sobotní valné hromadě dle očekávání zvolen jediný kandidát, šéf České basketbalové federace Miroslav Jansta.

ČSTV v bodě nula. A bude se šetřit.

Závěr zasedání prvního výkonného výboru s novým vedením svazu: devět komisí pro akutní řešení konkrétních úkolů.

Případ Baumruk, Zelenka. Školství má pech. Anebo porušuje zákony?

Nemine den, aby ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nebylo ostřelováno otázkami pochybujících novinářů.

Máme tu nejen možný střet zájmů PR ředitele Zelenky. Pochyby budí i uvedení Baumruka do čela příspěvkové organizace.

Jiří Baumruk našel nový job, ministr Josef Dobeš supertělocvikáře

Ministr školství Josef Dobeš změní i český tělocvik, najal si Jiřího Baumruka.

Ministerstvo školství chce zavést celoroční klání škol ve florbale či basketbalu. Manažerem je někdejší radní České televize.

Kdo měl zájem sledovat politiky?

Pointou příběhu jednoho šmudly je předpoklad, že politici se budou snažit ztížit policii možnost využívat telekomunikačních údajů.

Špehování postihlo i Klausovy lidi

Na seznamu osob, jejichž telefonní výpisy si nechal zasílat varnsdorfský policista, jsou i tajemník prezidenta Jakl či hradní kancléř Weigl.

Bárta se ke špehování vlivných lidí nehlásí

Na ministerstvu dopravy, v jehož čele je Vít Bárta (Věci veřejné), se údajně chystá změna na postu náměstka pro mezinárodní vztahy a družicové systémy.

Policista si nechal posílat výpisy hovorů Pavla Rychetského, Miroslava Jansty či Daniela Rouse, část záznamů skončila v rukou ABL.

Přestřelka kolem Sazky: Padlo dokonce slovo vydírání

Sportovní bossové Pavel Kořan (předseda ČSTV) a Miroslav Jansta (předseda Českého basketbalového svazu) vedli v souvislosti s děním kolem Sazky koncem února „dopisovou válku“.

Než se výkonný výbor ČSTV dohodl na tendru na záchranu Sazky, proběhla ostrá korespondence mezi šéfy basketbalu Janstou a svazu Kořanem.