Milan Štěch

HÝBL: Pohled na OSVČ z druhé strany Milana Štěcha

Milan Štěch

Na návrh předsedy Senátu Milana Štěcha ve čtvrtek 15. června na sjezdu odborového svazu Kovo v Olomouci, aby osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), které „nejsou z národohospodářského hlediska efektivně využity“, vyřešily nedostatek pracovníků ve firmách, a jeho výroky v ČT 24 zareagovala OSVČ Ondřej Hýbl, japanolog a tlumočník.

Ondřej Hýbl 22.6.2017

Podepsal vůbec někdo prohlášení loajality vůči Číně?

Ministr kultury Daniel Herman se sešel s tibetským duchovním vůdcem dalajlamou.

Patolízalské prohlášení čtyř vrcholných ústavních činitelů nebylo nápadem žádného z nich, ale vnuknutím ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka, který ho nepodepsal. A přirovnal setkání ministra kultury Daniela Hermana s dalajlamou ke schůzce s válečným zločincem Konradem Henleinem. Toto přirovnání jistě znepokojené občany uklidnilo.

István Léko 10.11.2016

Jak zabránit Zemanovi, aby vetoval ministry? ČSSD ho chce hnát k Ústavnímu soudu.

S kým by Bohuslav Sobotka (uprostřed) u Miloše Zemana narazil? Moratorium se po Lubomíru Zaorálkovi (vlevo) rozšířilo i na Jiřího Dienstbiera.

Plánovaný postup proti prezidentovu bojkotu má háček: mohl by se zhroutit, nebude-li šéf sociálních demokratů nejprve jmenován premiérem.

Zavadilovo odcházení aneb Další kus koláče pro odbory

Jaroslav Zavadil opouští kvůli politice vedení ČMKOS, tedy organizace, která vše ovlivňuje, ale nikdo o ní nic neví.

ČSSD: Konec schizmatu „brněnských papežů“. Jak odpovědí zklamaní?

Bohuslav Sobotka nesmí upadnout do „růženkovského spánku“. Haškovo křídlo padlo, ale pro budoucnost sobotkovců bude klíčový druhý poločas.

Sobotka potřebuje rituální oběť, ne masovou vraždu

Po sjezdu 16. března v Ostravě. Zleva místopředsedové ČSSD Michal Hašek a Milan Chovanec, předseda strany Bohuslav Sobotka, předseda Senátu Milan Štěch a místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek.

Cílem předsedy ČSSD musí být jednota poslaneckého klubu, ve straně a v jejím vedení nemohou být jen jeho věrní.

Odbory: Volte levici! Tak se podívejte, co za hrůzy ji čeká...

„Pohár trpělivosti už překypěl,“ prohlásil předseda ČMKOS Jaroslav Zavadil.

Z odborářského rozboru ekonomické situace plyne podstatná věc: levicová vláda to bude mít hodně těžké a nejspíš si vyláme zuby. 

Inciativa Vraťte nám stát: Sváčka ústavním soudcem nechceme

Jedna z výtek v dopise prezidentovi a senátorům zní, že Zemanův nominant má kontakt s politickým podnikatelem Tomášem Hrdličkou.

Senátoři ČSSD dál buší do Klausovy amnestie

Ani půl roku po vyhlášení amnestie nejsou všechny otázky zodpovězené. Senátoři ČSSD se snaží udržet věc naživu.

Proč právě Miloslav Vlček? Je hodný a v ÚOOÚ není co zkazit.

ČESKÁ POZICE se zeptala senátorů ČSSD, proč dávají trafiku v Úřadu pro ochranu osobních údajů expředsedovi sněmovny. Odpovědi stojí za to.

Petr Nečas čelí dalším trestním oznámením. Kvůli amnestii.

Po senátorech Štěchovi a Antlovi požadují prošetření role premiéra při podpisu novoročního pardonu zástupci iniciativy Klausovavelezrada.cz.

Nobelova cena za mír: Václav Klaus se chová stejně jako Brežněv a Husák

Česká hlava státu nemá právo sebrat nám ocenění, které patří celému národu. Ani držet všechny jako rukojmí své osobní antipatie vůči Evropě.

István Léko 14.12.2012

Až budeme bez prezidenta…

Kdyby snad volbu odsunul soudní verdikt, strany by měly vzít rozum do hrsti a nečinit nic, co by rozkolísalo vládu a znehybnělo sněmovnu.

Jiří Uklein povede od ledna Kancelář Senátu

Bývalý ředitel Úřadu práce Brno-město Jiří Uklein byl vybrán do kancléřské funkce v Senátu ze čtyřiceti zájemců.

Vrátí souboj o Hrad do české politiky velká témata?

Kandidáti na úřad hlavy státu by měli „velká“, pro tuto zemi životně důležitá témata nastolit a přimět „politiky všedního dne“, aby se jim začali intenzivně věnovat, byť to nebude populární. Miloš Zeman, Vladimír Dlouhý, Jan Švejnar či Jan Fischer pro ve

Vše nasvědčuje tomu, že promrháme možnost se u příležitosti první přímé volby prezidenta vážně zamyslet nad budoucností České republiky.