Martin Nejedlý

Máme prezidenta. Teď je cílem parlament!

Vratislav Mynář se prý se Zemanem, který je čestným předsedou SPOZ, poznal až při budování strany.

Kladl bych si malé cíle, kdybych si myslel, že ve volbách získáme méně než deset procent, říká předseda SPOZ Vratislav Mynář.

Šance slečny Kateřiny

Dcera Miloše Zemana o nabytou popularitu přijít nehodlá. V neoficiální funkci první slečny se chce věnovat vážným tématům.

Bankéř Žalman vyměnil „Rajfku“ za Fincentrum

Skupinu společností Fincentrum kapitálově posílí ARX Equity Partners, Capital Dynamics a bývalý šéf Raiffeisenbank Lubor Žalman.

Z prezidenta Zemana by diplomatům přibyly vrásky. Kreml by naopak slavil.

Nazývá se eurofederalistou, tepe islám a hájí Rusko. Jak by se s ním soužila dnešní Nečasova, případně příští vláda z řad ČSSD (a KSČM)?

Dan Macek 13.1.2013

Zlý muž ODS? Žádný Kuba, ale Zeman.

„Je téměř jisté, že zvolení Miloše Zemana prezidentem by zajistilo kontinuitu morálního a politického marasmu, který opoziční smlouva nastolila,“ míní jeden z respondentů.

Občanští demokraté by měli Miloši Zemanovi věnovat palírnu slivovice. Nikdo tak důsledně nelikviduje opoziční ČSSD jako právě on.

Pragmatik Zeman nasadil přívětivou mediální masku

Expremiérova prezidentská kampaň se nemusí všem líbit. Je ale vysoce profesionální a pro většinu českých voličů přijatelná. Kdo je za ní?

Politický itinerář roku 2013. Sibylla, Hájek a Janoušek už vědí...

Nahlédněme s chladnou hlavou do itineráře událostí, které jsou na příštích dvanáct měsíců připraveny a předjednány.

Projekt Zemannasrat.cz: Čtyři důvody, proč nevolit Miloše Zemana

Tři absolventi vysoké školy kritizují expředsedu ČSSD za opoziční smlouvu, utajené financování, Šloufa & spol. a za vulgarity a lež.

Manažer Lukoilu: Není důvod, aby se o Zemana zajímala BIS

Martin Nejedlý, jeden z klíčových mužů kolem Miloše Zemana, nerozptýlil pochybnosti kolem financování expremiérovy kandidatury na Hrad.

Prezidentský kandidát nestraník? Zaděláno na problém.

Nestraníci se oproti kandidátům velkých stran ocitají v nevýhodě. Daleko více si musejí dávat pozor na informace o financování kampaně.