Karel Janeček

Protikorupční našeptávači o Klausově amnestijním „neštěstí“

Radim Jančura, Andrej Babiš, Karel Janeček, Matěj Hollan, Stanislav Bernard a další hodnotí prezidentův novoroční počin.

Malé strany v roce 2012: Žádná prima sezona

Docválají do poslaneckých lavic? Zleva Svobodní (Petr Mach), Suverenita (Jana Bobošíková), Zemanovci (Vratislav Mynář), lidovci (Pavel Bělobrádek), Piráti (Ivan Bartoš), zelení (Ondřej Liška), LEV 21 (Jiří Paroubek).

Podzimní volby byly zklamáním. Na masivní obměnu sněmovny to nevypadá. Vstoupí do politiky Vladimír Franz či Karel Janeček?

Česká politika degeneruje. Snad se nezmění v ruiny s krysami a plevelem.

Velké ideje a perspektivní programy tuzemské politické strany už dávno nezajímají. Proto nejsou schopné zažehnout v lidech světlo naděje.

Je přikázání „Nepokradeš“ fašistické? Pro Klause juniora možná ano.

„Židi či zlojedi. Pak hned bude ráj na zemi. Žid i zlojed dusí tvojí rodinu,“ dumá Václav Klaus ml. nad Karlem Janečkem.

Natland se pustil do vědy

Známá finanční skupina spolu s Luďkem Sekyrou a dalšími bude investovat do výzkumných projektů z nového stomilionového fondu.

Miliardář proti „blbé náladě“

Janečkova Pozitivní evoluce může působit všedně a banálně. Ale jen na první pohled. Připomíná, že pouhé volání po solidaritě je destruktivní.

Janečkova pozitivní Jihlava

Karel Janeček s Petrem Vachlerem 23. října na pódiu velkého sálu jihlavského Dělnického domu.

Večery v „pozitivních městech“ podnikatele Karla Janečka odstartovaly v Jihlavě a náš reportér Jan Schneider byl u toho.

Karel Janeček na naivních vlnách?

Žádné kbelíky špíny. Cílem projektu Pozitivní evoluce je vyvolat diskusi o morálních hodnotách a propojit dobré lidi v naší zemi.

Nevolte ODSČSSDKSČMVVTOP09LIDEM!

Letáková kampaň iniciativy Vyměňte politiky.cz a protikorupčního mecenáše Karla Janečka má v krajských volbách oslovit 7,5 milionu voličů.

Korupce na Drábkově ministerstvu? Velmi špatná zpráva pro TOP 09.

„Smlouva je nastavena tak, že platíme za systém, který odpovídá aktuálnímu znění zákonů. Předtím každá změna zákona představovala desítky i stovky milionů korun,“ říká náměstek Šiška.

V pondělí dopoledne zadržela protikorupční policie prvního náměstka MPSV Vladimíra Šišku a ředitele odboru IT Milana Hojera.

Protikorupční fond opět ve zbroji: „Stomilionová“ kauza Homolka

Tisková konference Nadačního fondu proti korupci dne 4. října 2012.

Předmětem podezření je pronájem skladů se zdravotnickým materiálem nacházejících se v areálu Nemocnice Na Homolce firmě Alseda.

Reflex nabízí nejvíc miliardářů na centimetr čtvereční

Petr Kellner jako „kápo Kelli“ zdobil obálku Reflexu číslo 34, na týdeníku s číslicí 36 se vyjímá „šílenec“ Karel Janeček, který na coveru přebil i Marka Dospivu z Penty. Ten je ukryt uvnitř.

V dopisní rubrice týdeníku se sešly reakce hned tří miliardářských skupin: Andreje Babiše, Zdeňka Bakaly a Kellnerovy PPF.

Bojovník proti korupci Janeček kauci za Ratha nesloží

Předseda správní rady Nadačního fondu proti korupci Karel Janeček: Říkám natvrdo, že ti korupčníci jsou zloději. Jsou to pijavice na ekonomice a ostatních lidech.

O složení čtrnáctimilionové kauce požádali šéfa Nadačního fondu proti korupci Rathovi advokáti.

Jak „pražská kavárna“ demonstrovala na Míráku

Protestní akce na Náměstí Míru v Praze ve čtvrtek 28. června vytvořila dobrý základ pro případné pokračování letošní demonstrační sezony.

„Šachtovec“ Michal: Randáku a Janečku, premiér není mafián!

Spoluvlastníci advokátní kanceláře Šachta & Partners Marek Stubley (vlevo) a David Michal. Jejich kancelář brzy změní název.

Zřejmě se dočkáme letní variace na zimní přestřelku mezi Šachta & Partners a protikorupčním fondem. Teď se přou o Petra Nečase.