Jiří Baumruk

První lajna Jany Bobošíkové: Hrdlička – Kočka – Palounek

Seskupení Hlavu vzhůru představilo své sněmovní kandidátky. Kromě loutek pražských kmotrů nechybí ani aktivní neonacista.

Dobešovci a zemanovci: Sportovní průsečíky tu jsou!

Josef Dobeš (vlevo) si se Zdeňkem Štenglem, šéfem SPOZ, na čtvrteční schůzce rozuměli. Exministr školství Dobeš hrával v mládí fotbal a sportu fandí stále, hlavně jeho financování.

Politická uskupení SPOZ a hnutí Pro sport a zdraví vyjednávají o spolupráci ve volbách. Budou mít i společné kandidáty?

Baumruk jako náměstek pro sport neprošel. Co dál?

Jiří Baumruk byl sportovním redaktorem ČT a za ministrování Josefa Dobeše připravoval skandální projekt SPORT, který měl za 650 milionů zlepšovat  výuku tělocvikářů.

Podle zdrojů ČESKÉ POZICE měl na ministerstvo školství nastoupit sportovní expert bývalého ministra Josefa Dobeše.

Dobešovská chobotnice

Ve školství stále zůstávají šéfové a „krizoví manažeři“, kteří mají příliš blízko k časopisu Pražan či Vítu Bártovi. Najdeme ale i důvěrníka StB.

Jiří Nantl je prvním náměstkem nového ministra školství Petra Fialy

„V souvislosti s probíhající organizační změnou jsem považoval za nutné ukončit již dva týdny trvající diskusi mezi panem ministrem, panem náměstkem a mnou tím, že ke dni 31. ledna t. r. rezignuji jako ředitel odboru vysokých škol,“ napsal Jiří Nantl v e

Rekonstrukce ministerstva školství pozvolna začíná: Ladislav Němec už není prvním náměstkem, skončil i šéf kabinetu Martin Krejza.

Proč ničí Brusel ministru Dobešovi jeho bábovičky?

Ministerstvo školství zřejmě brzy obdrží z EU další dopisy, tentokrát kvůli projektům NEDIR a NVDD bratru za 1,1 miliardy korun.

Janek Wagner 21.2.2012

Kroužení hyen kolem krásné nové školy ministra Dobeše

V pondělí vyzval pan ministr politiky a novináře, bátorovsky řečeno kvazisanitární hyeny, aby mu neostřelovali evropské projekty, než je sám Evropské komisi vysvětlí.

Ministerstvo školství staví „školní budovu“ zmateně, o čemž letí Josef Dobeš vyprávět eurokomisaři. Přidáváme pár námětů k rozhovoru.

Případ Baumruk, Zelenka. Školství má pech. Anebo porušuje zákony?

Nemine den, aby ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nebylo ostřelováno otázkami pochybujících novinářů.

Máme tu nejen možný střet zájmů PR ředitele Zelenky. Pochyby budí i uvedení Baumruka do čela příspěvkové organizace.

Dobešova veřejnoprávní squadra: Baumruk, Zelenka, Řepka

Nový vzdělávací seriál, který přiblíží české historické osobnosti v dějinách evropské integrace, má být pořízen z prostředků Evropské unie.

Vedení ministerstva školství spoléhá na veřejnoprávní novináře, kteří se svého času točili i kolem stamilionových toků ve sportu.

Někdo tady lže. Buď Jiří Baumruk, nebo ministerstvo školství.

Dobešův poradce Jiří Baumruk tvrdí, že záměr 650milionového projektu Sport, jehož je garantem a který strhala Evropská komise, neexistuje.

Cvičme v Dobešovom rytme! Jak vypadá Baumrukova tělověda za 650 mega?

Projekty na podporu tělesné kultury a finanční gramotnosti za celkem 1,2 miliardy z dílny MŠMT jen tahají z Bruselu velké peníze na nesmysly.

Jiří Baumruk našel nový job, ministr Josef Dobeš supertělocvikáře

Ministr školství Josef Dobeš změní i český tělocvik, najal si Jiřího Baumruka.

Ministerstvo školství chce zavést celoroční klání škol ve florbale či basketbalu. Manažerem je někdejší radní České televize.

Jiří Janeček opustí post šéfa České televize

Jiří Janeček je nejdéle sloužícím ředitelem ČT, ve funkci je osmým rokem.

Funkce generálního ředitele ČT se vzdá k 31. srpnu ze zdravotních důvodů. V kuloárech se ihned začalo spekulovat o nástupci.