ČMFS

Ti praví klokani do toho pravého Ďolíčku

Vítězný klokan: Bohemians 1905.

Vrchní soud rozhodl, že název Bohemians a klokana ve znaku smí používat pouze klub Bohemians 1905. A Praha 10 chce koupit stadion.

Slávisté ať se modlí. Natland má část akcií, dohodu s věřiteli nikoli.

Rozřešení slávistického problému nepřijde ani příští týden.

Podíl v klubu nic neřeší, investor musí ještě najít cestu, jak zaplatit obrovský dluh ve výši 220 milionů korun, aby odvrátil konkurz.

István Léko 24.11.2011

Czechs cautious over Montenegro play-off draw

Czech striker Milan Baroš (right) in a typical match argument with the referee

Montenegro home and way stand in path of Czech Republic’s ticket for 2012 European football championships in Poland and Ukraine

Chris Johnstone 13.10.2011

Pelta, nebo Rajchl? Dnes se jméno šéfa českého fotbalu nedozvíme.

Delegáti Fotbalové asociace ČR v pátek neschválili program valné hromady, volba nástupce Ivana Haška se odkládá.

Volal Pelta. A co chtěl? Být předsedou svazu.

Ani měsíc po rezignaci Ivana Haška si nikdo hlasitě neřekl o post v čele českého fotbalu. Favoritem tedy zůstává muž mnoha protikladů.

Fotbal bez šéfa, jenž byl loutkou dvou mocných impresáriů?

Rezignaci Ivana Haška z postu předsedy ČMFS média interpretují jako příběh manažera, který ztratil opory.

„Spasitel“ Ivan Hašek rezignoval

Ivan Hašek prý plánoval pobýt v čele Českomoravského fotbalového svazu pouze polovinu funkčního období již před dvěma lety, kdy úspěšně kandidoval.

Dosavadní šéf českého fotbalu se po dvou letech vrací, kam patří – do role trenéra ve Spojených arabských emirátech.

Natland: Koupili jsme 51 procent akcií Slavie. ENIC: Máme 99 procent klubu!

Ředitel firmy ENIC Matthew Collecott při tiskové konferenci v Praze, jež se konala ještě před tím, než byl tento investor ze Slavie vymanévrován. Collecott říká, že je připraven zahájit proti českému státu mezinárodní arbitráž.

Investiční skupina Natland Group věří, že stmelí akcionářskou strukturu Slavie. Rozhodne výsledek jednání s britskou společností ENIC.

Exministr dopravy Řebíček vlastní 33 procent Slavie

Aleš Řebíček.

Aleš Řebíček ČESKÉ POZICI potvrdil, že ve fotbalovém klubu drží třetinu akcií. Kromě něho vlastní 50,8 procenta akcií Natland a 16 ENIC.

Slavia by měla dostat prvoligovou licenci

Natland Group vyrovnal dluhy nezbytné pro její udělení, tvrdí v rozhovoru pro Mladou frontu Dnes investiční ředitel firmy Josef Vojta.

Natland acquires Slavia stake, debts still unresolved

Rozřešení slávistického problému nepřijde ani příští týden.

Natland’s acquisition of a Slavia FC stake doesn’t mean the club is saved: Debts of Kč 220 million must be settled to avoid bankruptcy

Soudný den Slavie: Natland půjčí na výplaty. Viamont je mimo hru. Kotel šílí.

Fanouškům Slavie došla trpělivost. I kdyby měla Slavia v dnešním pohárovém utkání se Sigmou Olomouc  kontumovat, jsou připraveni obsadit plochu hřiště a počkat si na vysvětlení nepřehledné situace kolem svého klubu. Ve svém prohlášení neváhají vyzývat k

Před dnešním zápasem s Olomoucí hráči dostali zálohy na výplaty. Dnešek navíc není dnem, kdy se musí definitivně rozhodnout o licenci.

V Edenu zavládl strach, bojovalo se nejen na trávníku

Fanoušci Slavie splnili výhrůžky vůči vedení klubu a obsadili před duelem s Olomoucí hrací plochu. Klub navíc přišel o licenci.

Savior of Slavia emerges!

Fanoušci Slavie už dali všem tajemným v pozadí svého klubu červenou kartu. Nyní se chystá udělat pořádek ve vršovickém chlívě silný investor.

A strong investor plans to buy into Slavia Prague FC and save the club from banishment from the top flight of Czech football

Slavia bude zachráněna!

Fanoušci Slavie už dali všem tajemným v pozadí svého klubu červenou kartu. Nyní se chystá udělat pořádek ve vršovickém chlívě silný investor.

Blíží se konec Sisáka a spol. ve fotbalové Slavii? Do pražského klubu míří vážný a silný investor, který odvrátí hrozbu neudělení licence.