Aleš Hušák

Jsem starý bílý rozhněvaný muž

Aleš Hušák chce vstoupit do politiky.

Na jaře to bylo pět let, co loterijní společnost Sazka skončila v konkurzu. V důsledku pádu ji tehdy opustil její dlouholetý šéf Aleš Hušák. Dnes o tom všem píše knihu, a navíc překvapivě rozhodl kandidovat v podzimních volbách do Senátu za hnutí Nezávislí.

Zmizení automatů ještě není regulace hazardu

Stát by neměl považovat regulaci hazardu za pomstu za minulé hříchy, notabene když k jejich páchání svým dílem přispěl, píše Andrej Čírtek.

Konec tandemu Kellner-Komárek se blíží: Miliardáři svedou boj o arénu

Do konce měsíce se rozhodne, komu bude patřit vysočanská sportovní hala.

Adam Junek 23.10.2013

O konfliktu s loterijním zákonem věděl Kalousek od roku 2008

Ministr financí vždy do posledního dechu hájil hazard před vyhláškami, zákonem, ústavou, Ústavním soudem i ombudsmanem, píše Matěj Hollan.

Zemanův Dream Team: Komunisté, klausovci, stín mafiána a zasloužilé umělkyně

Před druhým kolem prezidentské volby se rozšiřuje tým podporující expremiéra. A je to velice pestrá squadra.

Další výzva pro Hušáka: Sežene 900 milionů pro ČSTV?

Aktualizováno. Svaz bude iniciovat žalobu na bývalého generálního ředitele Sazky za to, že loterijní firmu dovedl do konkurzu.

Radovan Vítek o Sazce: Na počátku bylo nedodržené slovo Aleše Hušáka

Radovan Vítek

Realitní magnát v rozhovoru pro Týden rekapituluje začátky bojů o ovládnutí loterijní firmy. To prý ale jeho cílem nikdy nebylo.

Jansta, spasitel českého sportu?

Pomůže nový šéf ČSTV Miroslav Jansta sportu z finančních obtíží?

Většina manažerů nepochybuje o schopnostech nového šéfa ČSTV. Předchozí vedení bylo prý k smíchu. Laťka je extrémně nízko.

Když se stavěl Hušákův pomník, létaly stamiliony

Hala, jejíž stavbu Sazka prosadila „proti vůli mnohých a navzdory mnohým“, jak stojí na legendární pamětní desce v jejím foyer.

Při stavbě vysočanské arény si bývalí manažeři Bestsportu nechali vyplatit 300 milionů za činnosti, za něž zároveň pobírali plat ve firmě.

Czech sport groups want Sazka lottery firm sale annulled

Nabízejí miliardáři Karel Komárek a Petr Kellner akcionářům Sazky poslední možnost se dohodnout?

Czech Sport Association (ČSTV) says method of sale of Sazka to Petr Kellner’s PPF and Karel Komárek’s KKCG was illegal

Ex-Sazka boss Hušák wants to buy O2 Arena

Lišák Hušák zůstane v čele Sazky. Kdo si v posledních tádnech myslel, že generálnímu řediteli zadlužené loterijní firmy již zvoní hrana, šeredně se mýlil.

Built for Kč 7 bln, now valued at Kč 1.5 bln, Prague’s O2 Arena ruined lottery firm Sazka – whose ex-boss, Aleš Hušák, wants it back

Tom Jones 12.12.2011

Proč je Česko „kasinem Evropy“?

Jestli nám někdo říká, vy lobbujete, tak říkám ano. Proto, aby se legislativa pokud možno narovnala, aby všichni měli podmínky relativně stejné, říká prezident sdružení zábavního průmyslu UNASO Zdeněk Barták.

V Anglii mají 250 tisíc herních automatů, v Česku jich máme téměř sto tisíc. Mohou za to provozovatelé hazardu? Politici? Nebo Aleš Hušák?

David Kasl 28.11.2011

Klaus bags Czech ‘Politico Fat Cat of the Year’ award

Petra Paroubková collected the 2009 ‘Fat Cat of the Year’ award on behalf of her husband, ex-PM Jiří Paroubek, the then ČSSD chairman

President Václav Klaus wins ‘Politico Fat Cat of the Year’ poll; ‘Pigsty of the Year’ award goes to Prague City Hall grand coalition

Tom Jones 4.11.2011

Handrkování o Sazku, díl miliontý první

Penta chce stopnout tendr na prodej loterijní firmy, PPF nesouhlasí. Pravidla výběrového řízení prověří vrchní státní zastupitelství.

Aleše Hušáka rozlučkový e-mail

Lišák Hušák zůstane v čele Sazky. Kdo si v posledních tádnech myslel, že generálnímu řediteli zadlužené loterijní firmy již zvoní hrana, šeredně se mýlil.

Bývalý generální ředitel Sazky napsal médiím: Odcházím se věnovat novým výzvám.