Diskuse k článku

Andrej Babiš: Mé „hospodské tlachání“ se potvrzuje

Už nemáme komfort, kdy si můžeme vybírat mezi levicí a pravicí. Stát je v krizi a nefunguje, říká majitel Agrofertu a zakladatel ANO 2011.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Alena S

A Češi ten potenciál mají
Ano Češi mají potenciál ale chuť již nemají, český podnikatel pracuje téměř 48 hodin denně , a jaká je náplň pracovní činnosti poslanců ? Předčasné volby nic nevyřeší v České republice je krize dosti už teď závažná ale ta krize je důsledek neuvážených činů vzniklých po revoluci je to dlouhodobý stav. Ekonomická krize není ze dne na den. Možná by pomohlo zavedení zákona  zmrazení všech poslaneckých kont a platu , zbavení poslanecké imunity a umožnit poslancům a politikům žít život běžného občana s běžným platem po dobu 1 roku. Pak by pravděpodobně mohl nastat v České republice řád a pořádek.
0/0
25.5.2012 6:07
Foto

Cestmirybka

pozor na rozvraceče
Naprosto se ztotožňuji s upozorněním na hrozbu pěběhlíků/zástupců jiných stran.
0/0
15.4.2012 10:45
Foto

Vskiper

taky jsem mel to "poteseni"
se s panem Babisem setkat, to zrovna urputne bojoval o Benzinu a sypal kolem sebe penize, dezinformace a vyhruzky v objemech, ktere odpovidaly velikosti koristi. jeho nahla amnezie a prerod v Mirka Dusina me vzdycky rozesmeje snad si po "uspechu" posledniho investicniho projektu pro boj s korupci (ano myslim VV) a vybuchu SK projektu 99% pan Babis najde nejakou jinou hracku
0/0
13.4.2012 1:35
Foto

Magda

Magda
To je typický postoj Čecháčků. Než dát hlavy dohromady, přemýšlet co udělat, tak to zaplácneme Micky Mousem nebo Cimrmanem. To nikoho n ebolí a já jsem krytej.
0/0
4.4.2012 6:22
Foto

Nijoo

Pane Babiš
Jen se obracím k tvému výroku  ( kradete)Proč by nekradly !!!!Měl jsem vás za ikonu revoluce, Co by měla u nás nastat !!!!! Ale !!!!
0/0
3.4.2012 21:51
Foto

Murdoch

Váš náhled na personu pana
Váš náhled na personu pana Babiše tak nějak podporuje i mé mínění o něm, díky za komentář!
0/0
3.4.2012 11:04
Foto

Murdoch

Máte hezký nick:-) Skvělý
Máte hezký nick:-) Skvělý film, troufám si tvrdit...
0/0
3.4.2012 11:00
Foto

Rollo Tomasi

Můžu se zeptat, z čeho
Můžu se zeptat, z čeho usuzujete na PR, Mirku? Nevím, ale v kontextu minulých (a snad i budoucích) rozhovorů s představiteli ostatních alternativních směrů, stran a myšlenkových proudů bych se spíše divil, kdyby zde žádný rozhovor s Babišem nebyl.Nedělám třeba chybu v tom, že se snažím kriticky myslet? Že se snažím uvažovat i nad názory lidí, se kterými nemusím souhlasit? Že takové názory dokonce vítám? Je chyba konfrontovat cizí názor se svým vlastním, kriticky i sebekriticky? Bez ohledu na nálepky, které jednodušším osobám pomáhají orientovat se v pro ně složitém a proměnlivém světě? Odlišný názor je automaticky PR, takhle to funguje? Nebo byste označil za PR i rozhovor s osobou, která je Vám ideologicky blízká? Poraďte mi, prosím.
0/0
3.4.2012 8:45
Foto

Mirek

Pane Bušto,
takové hezké předvolební PR... To by jeden slzu zamáčkl, když exkomunista a exStBák začne moralizovat o korupci. Ještě má mezi podporovateli Pavola Krůpu, toho pána, co dokončil Grossovo kolečko s Chrenkem?
0/0
2.4.2012 22:22
Foto

Mirek

To je lepší než Jára Cimrman :-)
....
0/0
2.4.2012 22:13
Foto

Keram

Od pana Babiše to sedí
On který využil, možná dokonce zneužil situaci a dostal se tak k obrovským pěnezům bude kritizovat ostatní lobysty. Komediant.
0/0
2.4.2012 19:12
Foto

Lojza Z Paseky

Nu vida
Pomaloučku, polehoučku ... Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Bolševíci, fízlové a jiné a jiné alegorické postavičky nám pomaloučku, polehoučku začínají vysvětlovat, kterak má vypadat řádné demogratycké řízení státu.V určitém směru jest to pro mě úleva. Kontiunita nebyla přerušena mám stále jasně identifikovaného nepřítele, navíc opět bolševíka, fízla, škůdce.Proč mne při čtení takovýchto a podobných výpotků ducha napadá Krylův verš „VRAH O MORÁLCE KÁŽE“ nevím. Budu ale o tom přemýšlet.
0/0
2.4.2012 17:41
Foto

Ondráček Zdeněk

Poznámka čtenáře
Děkuji za tento rozhovor s panem Babišem. S panem Babišem jsem se osobně několikrát sešel a musím říci, že si jej jako člověka velmi vážím. Osobně tak mohu konstatovat, že v mnohém s panem Babišem souhlasím, ale jsou i místa, kde by jsme vedli širokou, velmi širokou diskusi. Určitě si však myslím, že jeho iniciativa ANO 2011 by se měla profilovat a jasně sdělit případným voličům, jaký má postoj k zavedení školeného, k důchodové a sociální reformě a dalším palčivým tématům dnešní doby. Vše není jen o korupci a bysnysu. Jako velký problém ANO 2011 vidím lidský faktor. Schopných lidí, kteří by se chtěli "špinit" politikou je málo. Celostátní politika se nedá dělat jen v Praze a okolí. A na krajích a v městech lidé nejsou. A ze sympatie říkám, bacha na všehoschopné přeběhlíky. Velké parlementní strany své zástupce již vysílájí. Ti dokážou vznikající stranu pohřbít dříve než se poprvé nadechne.  ANO 2011 by tedy měla začít od píky, od voleb do obcí a měst, krajů až k parlamentu. Je to cesta zdlouhavá, ale jedině tak nedopadne tato iniciativa jako VV. 
0/0
2.4.2012 8:32