Diskuse k článku

Ambice Zemanovců: Orel nechytá malé ptáčky

Předseda SPOZ Zdeněk Štengl: „Víte, kdo je naším největším koaličním partnerem? Chcete to slyšet? Občané České republiky.“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Reálskutečnost

Orel nechytá ani velké ptáky ! ! ! OREL PTÁKY LOVÍ ! ! ! ! ! !
Předpověď počasí dobrá není, ale na politické scéně se všechno rychle mění. Zeman zavedl prezidentský systém vlády. Opravdu nekecám, to prosím věřte mi. Prognóza vývoje ne politické scéně v ČR velmi dobrá je. Lid český o tom hodně diskutuje. Věřit propagandě vlády o boji proti korupci, tomu můžou vážně věřit jenom pitomci. I když představa toho jak vláda sama se sebou bojuje, například jak sama sebe fackuje, zajímavá je. Politický vývoj ČR následující text popisuje.Občanů, kteří důvěřují současné katastrofální vládě koaliceje žalostně málo, předčasné volby by drtivě vyhrála opozice.Koalice se proto snaží za každou cenu prosadit volby řádné.Opozice bezohledně prosazuje předčasné volby mimořádné.Demokracii v ČR prospěje, když vzniknou nové politické strany.Strany nejen s čistým štítem a programem se vznešenými ideál...y.Současně ČESKÁ GLOBÁLNÍ DEMOKRATICKÁ STRANA vzniká.ČGDS jistě nebude jediná strana nová, minulostí nepoznamenaná.ČGDS bude působit převážně v rámci vnitrostátní politikya při svém působení nebude používat marketinkové triky.ČGDS bude působit významně i celosvětově, tj. globálně,což je zřejmé z názvu této nové strany zcela jednoznačně.aksalibag@seznam.cz, to je kontakt, na který může napsat každý,kdo se chce v ČGDS angažovat a jeho vztah k politice není vlažný.miloslav7.blogspot.cz/ na této stránce najde informace každý,koho zajímá co to je ČGDS, její stanovy a politický program řádný.Je čas, aby se politicky angažovali poctiví, čestní a spravedliví,když se podaří jich dost přesvědčit, začnou se v politice dít divy.Založit solidní, atraktivní politickou stranu nebylo nikdy snadné,nyní hluboká vládní krize k tomu vytváří podmínky mimořádné.
0/0
25.6.2013 10:16
Foto

Štengl:
"Naše strana se jmenuje Strana práv občanů – Zemanovci. Semknuli jsme se kolem myšlenek a vizí Miloše Zemana. To znamená, že já nic měnit nechci, myšlenky jsou geniální, chceme je přenést na parlamentní půdu."Evidentně se rodí nový "kult osobnosti". Pane Štengle, co takhle alespoň třímetrová socha vašeho velkého a geniálního kormidelníka Miloše Zemana...na hradním nádvoří...
0/0
24.6.2013 8:36
Foto

Reálskutečnost

ZEMANOVCI SE CÍTÍ BÝT ORLEM A CHTĚJÍ VE VOLBÁCH PORAZIT ODS.
MÁM JEN OBAVU, ABY NEDOŠLO K TOMU, ŽE PO VOLBÁCH PO ZEMANOVCÍCH NEŠTĚKNE ANI JEDEN PES ..................ÓDA NA KATASTROFÁLNÍ STAV POLITICKÉ SCÉNY V ČRbčanů, kteří důvěřují současné katastrofální vládě koaliceje žalostně málo, předčasné volby by drtivě vyhrála opozice.Koalice se proto snaží za každou cenu prosadit volby řádné.Opozice bezohledně prosazuje předčasné volby mimořádné. Demokracii v ČR prospěje, když vzniknou nové politické strany.Strany nejen s čistým štítem a programem s vznešenými ideály.Současně ČESKÁ GLOBÁLNÍ DEMOKRATICKÁ STRANA vzniká.ČGDS jistě nebude jediná strana nová, minulostí nepoznamenaná. ČGDS bude působit převážně v rámci vnitrostátní politikya při svém působení nebude používat marketinkové triky.ČGDS bude působit významně i celosvětově, tj. globálně,což je zřejmé z názvu této nové strany zcela jednoznačně. aksalibag@seznam.cz, to je kontakt, na který může napsat každý,kdo se chce v ČGDS angažovat a jeho vztah k politice není vlažný.http://miloslav7.blogspot.cz/  na této stránce najde informace každý,koho zajímá co to je  ČGDS,  její stanovy a politický program řádný. Je  čas, aby se politicky angažovali poctiví, čestní a spravedliví,když se podaří jich dost přesvědčit, začnou se v politice dít divy.Založit solidní, atraktivní politickou stranu nebylo nikdy snadné,nyní hluboká vládní krize k tomu vytváří podmínky mimořádné.  Ing. Miloslav Dědek
0/0
23.6.2013 13:45
Foto

Zk

Špatný vtip? Taktika? Hloupost?
Nevím, jestli si pan Štengl dělá z redaktora, potažmo čtenářů, potažmo občanů legraci, anebo jestli je tento způsob mediální prezentace součástí nějakého rafinovaného, mnou doposud nepochopeného plánu, protože při nejlepší vůli si nedovedu představit, jak by kdokoli mohl něco takového brát vážně, či snad dokonce volit. Že by byl Zeman až takový narcis, aby kolem sebe potřeboval tyhlety ultras? Tvrdé jádro fanoušků, kteří ho srovnávají s Ježíšem? Zdá se, že jedinou šancí pro SPOZ je opravdu úřednícká vláda, v níž by se vyprofilovali "nezávislí odborníci", kteří by za rok vedli kandidátky zemanovců. V každém případě, Štengl se jeví jako slepá vývojová větev. Buď dojde k zásadnímu posílení stranických kádrů, nebo bude nutné toto už dnes (se Zeman čerstvě na Hradě a bez Štengla v TV debatách) horkotěžko pětiprocentní štěnátko utratit a napříště spoléhat jen na pátou kolonu v ČSSD.  Je tudíž možné, že vysvětlení tohoto páně Štenglova expozé není nikterak komplikované a že předseda zemanovců žádné hry nehraje a žádné postranní úmysly nemá.  Jak říkal Groucho Marx: vypadá jako blbec, chová se jako blbec, mluví jako blbec, ale tím se nenechte zmást, je to blbec.
0/0
22.6.2013 16:36
Foto

Reálskutečnost

Zemanovci tj. skvělá strana. V lihu jsou namočení až do rána.
Určitě ve volbách porazí ODS. Po volbách po ODS neštěkne ani pes.  Politici vládních stran nevnímají dostatečně současný stav politické scény v ČR. Korupce pronikla do nejvyšších pater politiky. Drtivá většina občanů nedůvěřuje současné vládě. V příštích volbách do poslanecké sněmovny bude málo voličů volit stávající zkorumpované vládní strany. Pro demokracii v ČR bude prospěšné, když vzniknou nové politické strany. Strany s čistým štítem a s minulostí, která je nebude kompromitovat. Vládní krize je příležit...ostí pro vznik nových politických stran. Vzniká nová politická strana: ČESKÁ GLOBÁLNÍ DEMOKRATICKÁ STRANA . Strana, která bude působit nejen v rámci vnitrostátní politiky, ale i celosvětově, tj. globálně. Kontaktem pro zájemce o členství v ČGDS je adresa E-mailu: aksalibag@seznam.cz Další informace o ČGDS je možné vyhledat v Google. Do vyhledavače Google je možné napsat např. název vznikající nové strany nebo slova: "Ing. Miloslav Dědek" . Podrobné informace o ČGDS jsou na: http://www.miloslav7.blogspot.cz/ Je nejvyšší čas, aby se politicky angažovali poctiví, čestní a spravedliví. Pokud chcete poslat ČGDS jednorázový příspěvek na její podporu, můžete jej jakoukoli metodou poukázat na číslo účtu 000000-0600990183/0800 (ČESKÁ SPOŘITELNA).Dejme šanci poctivým, čestným a spravedlivým.
0/0
22.6.2013 15:26
Foto

Bichat

SPOZ!?!?
Ach jo, to je řízek, ten pan Štengl. Řízek a bafuňář nanejvýš okresního formátu. SPOZ působí jako bizarní sbírka ze sokolovny a jejich údajných 7 procent bude zřejmě nějaký vtip... Kéž příští volby tuhle partičku setřou jako zpocené okno.
0/0
22.6.2013 11:54
Foto

Reálskutečnost

Zemanovci ve volbách do poslanecké sněmovny porazí ODS
Vládní strany se zuby nehty drží u mociPolitici vládních stran nevnímají dostatečně současný stav politické scény v ČR. Korupce pronikla do nejvyšších pater politiky. Drtivá většina občanů nedůvěřuje současné vládě. V příštích volbách do poslanecké sněmovny bude málo voličů volit stávající zkorumpované vládní strany. Pro demokracii v ČR bude prospěšné, když vzniknou nové politické strany. Strany s čistým štítem a s minulostí, která je nebude kompromitovat. Vládní krize je příležitostí pro vznik nových stran. Vzniká nová politická strana: ČESKÁ GLOBÁLNÍ DEMOKRATICKÁ STRANA .. Strana bude působit nejen v rámci vnitrostátní politiky, ale i v celosvětové (globální) politice. Kontaktem pro zájemce o členství v ČGDS je adresa E-mailu: aksalibag@seznam.czDalší informace o ČGDS je možné vyhledat v Google. Do vyhledavače Google je možné napsat např. název vznikající nové strany nebo slova: "Ing. Miloslav Dědek" . Podrobné informace o ČGDS jsou na: http://www.miloslav7.blogspot.cz/
0/0
22.6.2013 5:50
Foto

P63a39v45e10l 33M56i47c47h11a63l 9323465823

Učiněná panna
Milošovi poradí z Kremlu, pobočníci to naklonují. Žel primitivní monarchismus nás zradil už v 18.století, a to byli monarchové nejen připraveni pro službu, ale i respektováni. Jistě má monarcha obvykle ideální řešení, svět není tak složitý, aby nějaké nebylo po ruce. Problém jsou ti pobočníci, i když se snaží, nerozumí, kolísají. Napadá mne příběh z města F. U městských služeb měli řidiče kropící cisterny, pilný chlapík. Žel léto skončilo, skončil i podzim, ale on měl stále jen tu cisternu. Vzniklo náledí, on si stěžoval, že nemá smysl už kropit vozovku. Kdosi jej usadil, ať kropí horkou vodou. Nu a on to udělal.  Legendy nezkoumám a nehodnotím, není to třeba, opakují se denně. Proto lepší týmová práce, kde manažer má zpětnou vazbu, neb řečeno je pouze to, co je slyšeno. Čechum se totáč nějaký vždycky líbil, je to dětinné, jako hajat v kočárku. President utržený z lanovky už tu jeden byl, k čemu, na zemi viděno zřetelně nejen povodněmi. (Za tisíc let si příroda poradí, jen nám chybělo to tisíciletí)
0/0
21.6.2013 21:29
Foto

K88a15r36e95l 22V45y95š52a91t55a

Koukám, že Zeman má ve svém
názoru na novináře zdatné nástupce. Nepřipadal jste si pane Koutník při rozhovoru jako obtížná veš co je pro srandu králíkům?
0/0
21.6.2013 19:47