Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Přesně 24 hod po Zemanově vystoupení v SoukupTv dává Schneider do tisku své přičinlivé rozpracování prezidentových flusanců na adresu BIS. Od guru místních dezinformátorů celkem předvídatelné. Tu medaili si musí odmakat. O úrovni textu přitom dostatečně vypovídá jeho poslední věta.

Ještě poznámka: Pokud by bylo něco pravdy na Zemanově spekulaci, že Rusové se Tomanovi pomstili za zprávu BIS, pak by si Koudelka lepší ocenění ani nemohl přát.

Ještě že v té době nevešlo ve známost Schneiderovo hodnocení, mohlo by je zmást. Ale spíš ne, oni dobře vědí, že na co ho tu mají.

Vašíček, váše vývody jsou tragikomické. Schneidrovi v oboru nesaháte ani pod pytlík, ale vězte, že Rusové nás nepotřebují, ale my jó. Je to totiž velký trh a zdroj surovin což obojí potřebujeme, ale oni se na nás klidně z vysoka

Kozák, zkusí myslet než něco napíše. Co má společného ruský trh a suroviny s tím, že si Rusové u nás vytvářejí základnu tajných služeb, a to i pro okolní země? A že Zeman (v jeho vleku i Schneider) plivou na BIS za to, že se tuhle snahu Ruska snaží nabourat?

Jakékoliv srovnávání s tím Čurdou (vědí kdo to byl?) se mi hnusí.

Jen naiva požírá dřisty veřejnopopravek. Já jsem jen zvědav kdy ti Biškoti konečně lapnou nějakého konkrétního špióna , odsoudí jej , zavřou, aby jej případně mohli za někoho vyměnit. Nyní mne rozesmává, že se likviduji zpravodajci. Jenže to jsou i novináři , reportéři TV a rozhlasu. Doklad jak neschopnost musí pokrýt" kreativita" dřistalů.

K Čurdovi, který prozradil úkryt svých spolubojovníků. Dost mne to zajímalo proč? A jeho důvod stojí za zamyšlení. Byl zděšen z následků, které platily stovky nevinných, tak vyzval své parťáky ať se vzdají a tím ukončí běsnění gestapa. Stojí za to zamyslet, zejména proto, žese vzpomíná jen na parašutisty, ale o těch nevinných obětech se mlčí!

Pokud má špion diplomatické krytí, tak se nezavírá, ale vyhošťuje.

Motivem Čurdovy zrady možná opravdu byl strach o rodinu a osud rodné vsi. Je to ale důvod k omluvě toho, že zavinil smrt kolegů a těch, kteří jim pomáhali? Úhrnem daleko většího počtu lidí než jich v Nové Hlíně žilo?

Končím, tohle s článkem už nemá vůbec nic společného.