Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

“Analytik” Jan Schneider zase nezklamal. Jen by si mohl ty svoje notoricky nekonečné, rádoby odborné, litanie klidně uspořit!

Stačilo by jen konstatovat, ano, pan prezident Miloš Zeman je pašák (dal mi přece medaili!), BIS v čele s Koudelkou jsou západní agenti a Rusko a Čnína jsou super. Všeechno ostatní je jen balast, který se opravdu, ale opravdu, nedá číst!

Pane Schneidere, díky za zasvěcené objasnění z druhé strany, ze strany dnešního disentu.

Autor Jan Schneider se hluboce mýlí, když se podivuje nad skutečností, že se zpráva zaměřuje jen směrem na východ. Jako 101 státu USA druhé kategorie nám samozřejmě nic špatného z té západní strany nehrozí. To lze lehce dokázat historickými zkušenostmi.

Hodnocení tohoto prokremelského "analytika" s vizáží Karla Marxe jsou naprosto zavádějící. Jde o dlouhé dezinformační propagandistické nesmysly, jejichž četba je jen ztrátou času.

Hele tupý komančský kádrováků, vy.er se na ty své hovadiny a prober se. Zaspal si dobu, kádrováci už vychcipali a nikdo je vážně nebere!

Pokud je něco pravdy na Zemanově spekulaci, že Rusové se Tomanovi pomstili za zprávu BIS, nemohl by si Koudelka větší ocenění ani přát.

Ještě že v té době nebylo známo toto Schneiderovo hodnocení, mohlo by je zmást. Ale spíš ne, oni dobře vědí, na co ho tu mají.

X Duplicitní !!

Přesně 24 hod po Zemanově vystoupení v SoukupTv dává Schneider do tisku své přičinlivé rozpracování prezidentových flusanců na adresu BIS. Od guru místních dezinformátorů celkem předvídatelné. Tu medaili si musí odmakat. O úrovni textu přitom dostatečně vypovídá jeho poslední věta.

Ještě poznámka: Pokud by bylo něco pravdy na Zemanově spekulaci, že Rusové se Tomanovi pomstili za zprávu BIS, pak by si Koudelka lepší ocenění ani nemohl přát.

Ještě že v té době nevešlo ve známost Schneiderovo hodnocení, mohlo by je zmást. Ale spíš ne, oni dobře vědí, že na co ho tu mají.

Vašíček, váše vývody jsou tragikomické. Schneidrovi v oboru nesaháte ani pod pytlík, ale vězte, že Rusové nás nepotřebují, ale my jó. Je to totiž velký trh a zdroj surovin což obojí potřebujeme, ale oni se na nás klidně z vysoka

Kozák, zkusí myslet než něco napíše. Co má společného ruský trh a suroviny s tím, že si Rusové u nás vytvářejí základnu tajných služeb, a to i pro okolní země? A že Zeman (v jeho vleku i Schneider) plivou na BIS za to, že se tuhle snahu Ruska snaží nabourat?

Jakékoliv srovnávání s tím Čurdou (vědí kdo to byl?) se mi hnusí.

Jen naiva požírá dřisty veřejnopopravek. Já jsem jen zvědav kdy ti Biškoti konečně lapnou nějakého konkrétního špióna , odsoudí jej , zavřou, aby jej případně mohli za někoho vyměnit. Nyní mne rozesmává, že se likviduji zpravodajci. Jenže to jsou i novináři , reportéři TV a rozhlasu. Doklad jak neschopnost musí pokrýt" kreativita" dřistalů.

K Čurdovi, který prozradil úkryt svých spolubojovníků. Dost mne to zajímalo proč? A jeho důvod stojí za zamyšlení. Byl zděšen z následků, které platily stovky nevinných, tak vyzval své parťáky ať se vzdají a tím ukončí běsnění gestapa. Stojí za to zamyslet, zejména proto, žese vzpomíná jen na parašutisty, ale o těch nevinných obětech se mlčí!

Pokud má špion diplomatické krytí, tak se nezavírá, ale vyhošťuje.

Motivem Čurdovy zrady možná opravdu byl strach o rodinu a osud rodné vsi. Je to ale důvod k omluvě toho, že zavinil smrt kolegů a těch, kteří jim pomáhali? Úhrnem daleko většího počtu lidí než jich v Nové Hlíně žilo?

Končím, tohle s článkem už nemá vůbec nic společného.