Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 22.11.2014 18:42
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
co s důchodci ?

Pánové soudruzi

odpracoval jsem v dole 35 let a po navršení expoziční doby jsem pracoval 12 let ve státní správě. Ptám se , kde jsou senátoři a poslanci,kteří před volbami veřejně prohlašovali,že do politiky nejdou kvůli peněz.Témata TOP 09 velmi chytře řeší vlastní osobní starosti .Proto vám doporučuji odkaz na slovo sociopat . Vy se totiž s touto diagnozou plně stotožňujete . Každý neustupně hájíte pouze a pouze své práva a brebendy . Kdo z vás bude mít odpovědnost až vystrčí růžky samozvaný vůdce a pouze si stoupne před dav který ho samozřejmě dosadí k moci, již teď nesete zodpovědnost za nastupující komunistickou šlechtu ,která je schovaná v politických stranám napříč celým spektrem.

Zvýšení poslaneckých platů již nikoho nenechá na pochybách o cílech všech politických stran bez rozdílu.Statistika je jedna z věd kde přímo známe výsledek stačí pouze doplnit ta správná čísla .Průměrná mzda je v souča

Dnešní senioři vybudovali tento stát

Oni nerozhodovali, jestli bude nebo nebude u moci KSČ, ale stavěli paneláky, ve kterých dnes bydlí 1/2 národa, Želivku, která se už před 30-ti lety měla vyčistit, ale nevyčistila, D1, čističky atd.

Chyba je v dnešních "politicích" kteří nezvládají vlastní emoce a nechtěji vidět, jak se žilo ve stejné době kolem nás.

To, že jsme spadli do východního bloku rozhodli USA, VB a SSSR. A ti také upevnili roli KSČ.

Když se politika po 20-ti letech uvolnila, stejně společně nás "odkázali do patřičných mezí".

Husák dělal to, co v rámci možností mohl - splatil Benešovy dluhy, stavěl, dával lidem vzdělání. Děti "kádrově nespolehlivých" měly cestu složitější, ale úroveň učňovských škol zakončených učňovskými zkouškami a maturitou nám záviděl celý svět, a absolventi se na VŠ dostali.

Otravné řečičky o hrázi míru a socialismu, o vedoucí úloze KSČ a věrném přátelství s národy SSSR se daly přežít líp než vědomí, že se po světě toulají bandy hrdlořezů oficiálně poslané naší vládou.

Nedávno jsem se zajímal

Klaus odmítal protidiskriminační zákon

Lékaři jsou ovlivněni ekonomy: když senioři neutrácejí, nechtějí platit za ošetření a léky, ani podplácet a nepodporují ekonomický růst, nemá smysl je léčit jako ostatní věkové skupiny. Lékaři mají rádi peníze jako málokdo - a víc než medicínu a pacienty.

PŘEMLUV BÁBU A TAKY DĚDU !

Důchodci nepotřebují prachy, protože se narodili většinou za války a žili v režimu, který jim nedovolil EXTRA zbohatnout - TO JE RADA TOP 0,9 % !

Mladí se bojí stáří

a senioři okolo nich jim připomínají, že budou staří také. Kdyby tušili, jak je spokojené stáří krásné, vážili by si nás více. Měli bychom jim dodat odvahu a neuzavírat se do sebe. Občas hraji s kapelou mladší téměř o dvě generace a užíváme si to všichni. Když někdo zavolá Jirko jeď, dám sólíčko a omládnu o 20 let. Chce to jen s mladými více komunikovat, spolupracovat a předsudky nebudou.

Rok 2030: Povstání seniorů

Něco jako německý kultovní film "Rok 2030: Povstání seniorů" neexistuje. Jde jen o TV mini sérii. Téma zajímavé, ale zpracování nedívatelné.