Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 23.6.2015 17:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pane Sokole, nebojte se, Vy tu pilulku nikdy

polykat nebudete. Co se snížení porodnosti týče, myslím, že je to jen reakce přírody na to, že se za posledních 100 let v naší civilizaci život dvojnásobně prodloužil, tak se snížila porodnost. Ono také dnes vychovat dítě znamená většinou živit ho téměř 25 let a to není jednoduché. V Africe soudím, že není potřeba ani 15 let. Imigranti nás nezachrání, naopak, my budeme nuceni živit je a tím snížíme možnost živit vlastní děti. To mi nepřipadá ani rozumné, ani moudré. Chápu, že lidský život má pro Vás celoplanetární hodnotu, ale v zájmu zachování euroatlantické civilizace, budeme nuceni buď imigranty odmítat, nebo se naše civilizace zhroutí. Čemu dáváte přednost Vy? A kolik těch imigrantů budete sám z vlastního příjmu živit? Na ty humanisty, co chtějí, abychom si živili své likvidátory, resp. chtějí, aby byli živeni z našich peněz, začínám mít alergii.

Re: Pane Sokole, nebojte se, Vy tu pilulku nikdy

No řekl bych že snížení porodnosti je především reakce na zájem potenciálních matek o cokoliv jiného, od kariéry, přes domácí miláčky až po... Když denně ráno potkávám mladé baby mezi 20 a 35 na procházce s psisky, vždy si říkám, že kdyby 50% úsilí věnovaly vlastním dětem, bylo by lépe!