Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 6.6.2017 22:38
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
...

Ty jedovate reakce, co vypovidaji o predsudcich svych autoru, jsou smutne.

Re: ...

Pane Svobodo a o tom co je předsudek a co zdravý rozum rozhoduje kdo?

Re: ...

... jak byste nazval trvani na intuitivnim nazoru, ktere je v rozporu se zjistenymi daty, pane Krivane? ... myslim, ze tohle muze hodnotit kazdy ... a neochota premyslet nad predsudky by docela dobre vysvetlovala ty jedovate osobni utoky. Ale to je jenom moje hypoteza ;-)

Re: ...

Pane Svobodo, děkuji za odpověď, ale to úvodní foto pokud hodnotím čistě subjektivně, se moc nepovedlo a ovlivnilo i přístup k článku, s jehož obsahem mám problém. Ve zkratce, odstraňování odlišností mezi pohlavími ve svém důsledku vede ke snížení natality v příslušném civilizačním okruhu. Nejspíš to tak má být, prosazuje se tak přírodní zákon, který tak odstraňuje balast.

Takhle hezky děvče asi vypadalo za mlada.

https://www.law.ox.ac.uk/people/barbara-havelkova

Oběť svého vzdělání.

PS. V kolika letech si může dovolit zodpovědná vysokoškolsky vzdělaná žena první dítě?

Proboha, co to je za tvora?

Pochybuji, že ta "dáma" žije v dlouholetém spokojeném manželství, kde ruku v ruce s manželem vychovávají nejméně dvě děti a manžel ji všude chválí, jak radostně jeho žena pečuje o rodinnou pohodu.

P.S. Nějak mi nejde na rozum, že o genderových problémech a diskriminaci neustále mluví ženy, které žijí v neurovnaných partnerských vztazích, většinou nemají ani stálého životního partnera ani děti a k jejich názorům se nepřidávají ty dle nich utlačované ženy, co chuděry se nechávají terorizovat v dlouholetém manželství s jedním mužem a vychovali více dětí. Asi jejich teorie o utlačovaných ženách nebude pro normální ženy to pravé téma.

Teda děvenko, je mi Vás upřímně a hodně

líto. Vy jste musela mít hrozně krutý dětství. Jistě v nauce o genderové rovnosti vynikáte, ale asi v ničem jiném a nikde jinde, že? A ještě ke všemu jste odhalila dědictví českého státního socialismu?! No to už je úplně perverzní. Holt má to Pánbůh všelijakou čeládku.

A

je to ženská nebo chlap?

Re: A

Hermafrodit. A přestaňte laskavě klást takové návodné otázky, nebo slečně doktorce vnuknete nápad napsat další knihu a pak s ní zase bude rozhovor na ČP a Vy se zase budete ptát na nějakou ptákovinu a ona zase napíše knihu... Ježkovybrejle!

Re: A

Jo, přesně tohle mně smáznuli.

Hrozna zenska

Ta by kvuli te sve zvracene ideologii nejradeji udelala ze vsech zen chlapy.

Hlava hovězí obzvláště zdařilá.

Vzít si takovou ženu za manželku znamená zkazit si život.

A mít takovou ženu matkou je vrchol lidské tragedie.

Na foto je dáma, nebo džentlmen?

PS. Příspěvek stejného obsahu ale s použitím sice spisovných ale ostřejších jmen mně nevím proč admin smáznul.

Re: Na foto je dáma, nebo džentlmen?

No protože už jste profláknutej a určitě jste zpochybnil serióznost téhle mladé duše osvícené (o mozku se bojím psát, anžto "mozek" je rodu mužského).

Raději nečíst

tak hluboko jsme klesli

Re: Raději nečíst

My ještě ne, a bohdá ani neklesneme. Stejně odpudivě působily rádoby hlubokomyslné traktáty koryfejů vědeckého komunismu. Trvalo desítky let než praxe jejich výplody rozmetala. U genderovských bludů to bude podobné.