Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 1
  • Poslední: 6.11.2018 15:33
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
opět uslyším: "je to rebel" ???

Bohuslav Chalupa

Včera v 12:53 ·

Že by? Konečně? ...ale že to trvá! Nicméně dodám a znovu po x-té navrhuji - pokud bude tato 5 členná kontrola zpravodajských služeb II. stupně institucializována, pak by MĚLA KONTROLOVAT (mimo VZ, BIS a UZSI) I GENERÁLNÍ INSPEKCI BEZPEČNOSTNÍCH SBORŮ (což jsem uvedle i do své představy o práci ředitele GIBS v rámci své přihlášky do nedávného, již uzavřeného výběrového řízení na tuto funkci) A NÁRODNÍHO BEZPEČNOSTNÍHO ÚŘADU.

Pokud by se někdo zajímal, jsem vybaven i faktickými-argumentačními důvody.

Zároveň si dovoluji poznamenat, že ani po třech letech se mi nepodařilo nijak výrazně posunout dopředu i vyřešení "koordinace" práce zpravodajských služeb ... a odbornou-politickou diskusi o tom, zda je či není lepší model jedné kontrarozvědky a jedné rozvědky.... - ono to totiž začíná vypadat tak, že pomalu každý resort (s rozdílným politickým vedením) má, nebo chce mít vlastní zpravodajskou agendu, což je takříkajíc nejen "na hlavu", ale je to i v konečném důsledku k