Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ten člověk si snad myslí, že si nikdo nepamatuje "zlatou horečku" 90. let a nezapomene se za ní pochválit. Komunista zůstane komunistou, i kdyby spadla kometa

Vždy jsem měl srandu z téch ekonomických inženýrů, vlastně účetních, kteří si přivlastnili titul inženýr. Inženýr umí díky exaktnímu vzdělání předvídat, čili by nedopustil tu kardinální chybu, nechat banky socialistickým managorům,aby dopustili takovou pitomost a půjčovali na kecy těm jiným managorům. Ale na druhou stranu nás pěkně doběhli , ble

To uz dnesnim lidem, kteri se po revoluci "nechytli" a maji dodnes Havlovu "blbou naladu" nikdo nevysvetli. Vetsina lidi dodnes netusi, co to vlastne znamenalo a ze na to proste zadny recept nebyl.

Dyba: "Skutečným, i když skrytým majitelem podniků a dalších majetků byla komunistická strana a tajná Státní bezpečnost. Takže vyvstala otázka, co bude, až KSČ a StB padnou. Komu všechno bude patřit? Kdo bude podnikům velet? Takže bylo nutné nějakým způsobem najít nové majitele."

O jakých nových majitelích to mluví? Podmínky privatizace nastavili V.K. & his boys (jistě nikoliv náhodou) tak, aby právě býv. komunističtí ředitelé a spolupracující estebáci byli zvýhodněni.

Dyba se v rozhovoru odhaluje jako fachidiot, kterému i po 30 letech uniká, jak absence morálky od samého počátku transformace zdevastovala společnost.

Příště doporučuji pojednat např.s Kájínkem o transformaci justice.

Liberální cesta ... největší zrůdnost, jaká se mohla udělat. Hromada zlodějin a mravní rozklad společnosti je logickým důsledkem.

Jeden z mafiánů tzv. transformace, správně, ekonomické šokové doktríny v ČSSR, blízký přítel Capo di Cappi, nějakého inženýrka V. Klause, věrného služebníčka tzv. chicagské školy... Slyšel jste o tom někdy? Zeptejte se kamaráda VK. Lhát a to dokonce veřejně, je hanebné a mělo by se trestat, že soudruhu Dybo?[>-]