Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 22.4.2018 15:10
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Kdo je antievropský?

Jsou to lidé a státy, kteří si uvědomují na jakých základech evropská civilizace stojí a jaké vlastnosti Evropanů byly důvodem, proč byli dominantní světovou civilizací nebo jsou to lidé a státy, které tyto základy relativizují a vladtnosti jako samostatnost, odpovědnost a pracovitost už nepozvažují za důležité?

Antievropské síly dnrs tvoří elitářské západoevropské síly, které se domnívají, že ideologie Nové levice, založené na budování multikulturní, sociálně rovnostářské společnosti zbožněných lidský práv je cestou k duchovní i ekonomické prosperitě. Destrukce Evropy pod vlivem této ideologie, umocněná hlupáky sídlícími v Bruselu, kterým nejde o Evropu, ale jen o své lukrativní posty, jsou toho důsledkem.

Perfektní...

dík...

Střední Evropa je pomatená

Chybí jí 40 let nevnuceného chápání světa

Re: Střední Evropa je pomatená

Západní Evropě chybí přímé poznatky občanů střední Evropy, které mají získané za prožití 40-ti let komunistické totality. Navíc lidi zemí V4 nemají zájem o nový multikulturní způsob života, který je dost prosazován v západní a severní části Evropy.

Re: Střední Evropa je pomatená

Netroufal bych si posuzuvat V4 jako celek. Je to do jiste miry odvadeni pozornosti od chaosu v nasi republice. Ten je zpusoben nezajmem politickych stran o blaho naroda. Demonstruje se to tancem kolem "zlateteho telete". Narod si neuvedomuje, ze zije v pseudodemokracii, ktera povede k totalite.

Re: Střední Evropa je pomatená

Kdo má být ten budoucí totalitní vládce ? Každý, kdo vyhraje parlamentní volby ?

Re: Střední Evropa je pomatená

Drzte se gottwaldova modelu z roku 1948. Babis to nebude delat jinak. Jiz zacal s cistkami.