Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Přečetl jsem prvý odstavec,to stačilo. Malou natalitu heterosexuálů řeší "řešením" relativně nepodstatné části stejnopohlavních. U skutečnosti, že v českých domovech a pasťácích je dodnes !! přes 8 tisíc dětí ODEBRANÝCH (!!) rodičům a nepřipravených na život tedy ani na rodinu, je autorova starost o děti ve stejnopohlavních párech zcela mimoběžná.

Zdenku, je dobré přečíst čelý článek něž jej komentujete,máte s autorem velmi podobný závěr :-)

Pokud má článek správný pohled na věc, mělo by platit tvrzení: Počet dětí v českých domovech a pasťácích, které byly spozeny partnery stejného pohlaví je nula.

JInými slovy - používejte hlavu :-)

Máte pravdu.. R^

Naprostý souhlas. Ty, bohužel, NEMOCNÉ, lze tolerovat. A v PŘIROZENÉM lidském vývoji snad i ignorovat ale v žádném případě jim nedávat sebemenší možnost tento lidský vývoj (reprodukci) ovlivňovat. Jsou to vlastně chudáci, lze je OPRÁVNĚNĚ litovat a udílet pomoc jako nemocným.

Máme nejen nízkou porodnost, ale i vysokou rozvodovost. Bohužel populační politika našeho státu je protipopulační, rodiče jsou za plození dětí trestáni prudkým zhoršením životní úrovně, což společně s negativním příkladem z rozvádějících se manželství snižuje motivaci k uzavírání manželství. Ale děti potřebují rodiče v harmonickém manželství a právě takový příklad. Což jim samozřejmě homosexuální "manželství" poskytnout nemůže. Stát má v rukou tu materiální, velmi důležitou stránku a může tak zvýšit porodnost, snížit rozvodovost, zkvalitnit manželství i zajistit dětem lepší pohodu a lepší příklad. Jen, kdyby chtěl!

Velmi dobrý článek. Bohužel praktická politika tzv. vyspělého sociálního státu je zaměřená jednoznačně proti heterosexuální rodině. Stát PRACUJÍCÍM rodičům peníze na výchovu dětí od ledna 1993 nenechá. Celková částka o kterou stát okradl pracující rodiče za posledních 25 let se zhruba rovná jednomu ročnímu státnímu rozpočtu . Díky tomu jsme přišli o tři čtvrtě milionů novorozenců. Tyhle děti nám s odstupem 25 let začínají na pracovním trhu moc chybět.